• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hehe,tako sam i ja mogao bit premijer ili ministar... Nije beg cicija,i kad nije imo',posudio je!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Sutra predstavljanje proračuna na vladi, pa sljedeći tjedan ide u sabor...
Znači biti će donešen tek pred kraj ovog mjeseca, a mi onda možda do kraja 4mj?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,697
Mnoge stvari na svijetu su nerazumljive i nedokučive. Možda bi nas neki drugi ministar zadužio za 12 milijardi, a treći samo za pet. Bog zna.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Obzirom da smo bili (još uvijek smo) u privremenom proračunu, a nije nam isplaćeno ništa, vjerojatno je u pitanju manjak novaca u proračunu, odnosno šta drugo može biti razlog neisplate ?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Obzirom da smo bili (još uvijek smo) u privremenom proračunu, a nije nam isplaćeno ništa, vjerojatno je u pitanju manjak novaca u proračunu, odnosno šta drugo može biti razlog neisplate ?

Ovo je u HR najgore vrijeme što se novca tiče i još su plus toga bili izbori gdje se zagrabilo u proračun, dakle lova od turizma je potrošena i čeka se sad to novo zaduženje i početak nove turističke sezone da se preživi još jedna godina. Nama je turizam petina proračuna, ako ovi migranti krenu južnom rutom bankrotirali smo isti trenutak.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Misliš da ovi budu bolji?svi su oni isti..zašto ona ženska iz mosta nije ministrica poljoprivrede?
Zato što je bila za male poojoprivrednike a nije bipa za krupni kapital i nema je...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Udruženi seljaci je jedini odgovor na ovakvu politiku prema selu.
A niko to ni nepokušava, niti ima interesa.

Činjenica da seljaka ima stvarno dosta u rh, a koliiko nas ima u saboru(ili vladi)?
To što nas nema je isključivo naša greška.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Sad baš nešto švrljam po stranicama APRRR pa sam naletio na Program za male poljoprivrednike .

Jel mi se isplati u to prijaviti?

Nisu baš nešto točno definirali šta se dobije time a šta gubi, novčano ostaje isto, jedino što smanje papirologiju ako sam dobro shvatio?Radim 1,5ha zemlje.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Misliš da ovi budu bolji?svi su oni isti..zašto ona ženska iz mosta nije ministrica poljoprivrede?
Zato što je bila za male poojoprivrednike a nije bipa za krupni kapital i nema je...

Zašto su maknuti Lovrinčević i Petrina, zašto su likvidirani Blaž Kraljević, Miro Barišić i Rajhl Kir, zašto Vlado Gotovac, Veselica i Ivan Supek nikad mogli doći blizu vlasti, zašto????? samo zato jer su bili iskreni domoljubi i nepotkupljivi i neucjenjivi, zalagali se i žrtvovali za prvicu, a ekipa na vlasti ili pri vlasti trgovala s arkanom i sl i sticala kapital (nekom rat- nekom brat) i stvarala pašaliće, todoriće, raiće, čermake i njihove klonirane lokalne PODUZETNIKE.:mur:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Sad baš nešto švrljam po stranicama APRRR pa sam naletio na Program za male poljoprivrednike .

Jel mi se isplati u to prijaviti?

Nisu baš nešto točno definirali šta se dobije time a šta gubi, novčano ostaje isto, jedino što smanje papirologiju ako sam dobro shvatio?Radim 1,5ha zemlje.

Iznos poticaja ti je ograničen do 5000kn, manje papirologije i ako sam dobro zapamtio možeš zaboravit na raznorazne kontrole i inspekcije.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Ajde ljudi, ne kukajte za prošlim.
Dok je bil Lažovina, kukali ste za ČO-om.
Nakon ovoga budete kukali za njim... :D:
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Sta bi sa privremenim proracunom koji vrijedi od 01.01.2016 do 31.3.2016 ili ti do donosenja novog proracuna... A u njemu stoji iznos za Subvencije poljoprivredi 1,65 miljarda kuna koja se po tome treba isplatit do 31.3.2016 godine,a isplata bar za sada nema... Imali li kakvih novosti?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Nema ništa.O tome se i radi,piše ali nitko se od ministara nije javno očitovao,odnosno ni Romić ni Marić.
Za sada se treba osloniti na Petra Pranjića(Brazda) koji je najavio prosvjed ako do 01.04.2016. ne bude novac na računu,i podržati ga javno i glasno jer je sramota da netko šuti jer se boji a na račun takvih kao Pranjić,dobije isplatu u roku,kad krenu traktori na cestu.
Nagledao sam se takvih,glasni su za stolom,doma,a kad treba onda ih nema.
Ukoliko isplate ne bude do 31.03.2016.kako je iznio i MOST u programu,podržavam prosvjed ali i javnu prozivku Petrova s obzirom da je na program dobio glasove.
Osim toga pozivam i sve nezadovoljne ovdje na forumu,ukoliko poticaj ne bude isplaćen do 31.03.2016.i ukoliko su zainteresirani da se odredi mjesto gdje ćemo se naći,pridružimo se Petru Pranjiću i zaustavimo jednom zauvijek ovaj teror nad seljačkim gospodarstvima.
Pa zar ćemo iz godine u godinu prijetiti prosvjedom da bi dobili ono što je naše?
Zar ćemo to proživljavati bez obzira koja stranka je vladajuća?
Zar ćemo se bojati reći nešto da se ne bi nekome zamjerili?
Da počnemo prijetiti samoubojstvom kako bi dobili poticaje,barem jednom na vrijeme a da ne moramo dva puta u godini pucati na živce jer vladajući rade budalu od nas?
Na taj način osigurali smo si da neko vrijeme živimo i hranimo se na teret države u Neuropsihijatrijskoj bolnici!
Da počinimo samoubojstvo,na sliku i priliku Francuza i na taj način olakšamo vladajućima i napunimo proračun pogrebnim tvrtkama,državi,općinama i gradovima?
Dosta je!
Poticaj KASNI i tolerancija je do 31.03.2016.i ne samo ove godine već SVAKE GODINE!
Ponavljam,MOST je dobio glasove za program u kojem je navedeni datum stavljen kao 2 obrok isplate poticaja.
Dan nakon izbora MOST se ponio neprofesionalno
http://www.24sata.hr/news/nevjerojatno-most-promijenio-program-doslovno-preko-noci-448228
Treba li tolerirati i ostale promjene ukoliko bi do njih došlo?
NE!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nemam fejs,ali treba im poslati to na zid,nek ne misle da smo vesla sisali...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh