• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Vec im se gace tresu...

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Iznos poticaja ti je ograničen do 5000kn, manje papirologije i ako sam dobro zapamtio možeš zaboravit na raznorazne kontrole i inspekcije.

Znači definitivno mi se isplati?
Ionako za 1,5ha ne dobijem nikada više od 5000kn
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prošle godine su, svi koji ne prelaza navedeni iznos, automatski prevedeni u taj program. Ukoliko netko nije htel biti u tom programu, imal je rok do jeseni (ne znam točno. ali mi se čini do sredine listopada) da se ispiše iz tog programa. Uz smanjenje vrsta inspekcija i kontrola, taj program ima i neka ograničenja u odnosu na one koji nisu u njemu, ali se sad ne sjećam koja. Najbolje da za sebe provjeriš u Agenciji.
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
A prošle godine sam normalno prijavio poticaj. A šta se smatra pod tim "kontrolama". Znači li to da više ne moram čuvati račune od sjemena, zaštite, voditi evidenciju korištenja zaštite i sl.?
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Upravo objavljeno 40 (četrdeset) puta povećana sredstva za ured za vjerske zajednice, a za 50% smanjena sredstva za subvencioniranje prijevoza učenika:mur: BRAVO MAJSTORI SAMO TAKO, TO NAM TREBA
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Samo Bog nas sad može spasiti,i to Vlada jako dobro zna,pa je osnovan Ured za vjerske zajednice,koji će okupiti eminentne predstavnike svih religija da se zajedno mole za nas svim mogućim bogovima...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Znači definitivno mi se isplati?
Ionako za 1,5ha ne dobijem nikada više od 5000kn

PLAĆANJA ZA MALE POLJOPRIVREDNIKE
• U programu mogu sudjelovati svi poljoprivrednici. Oni čiji ukupni godišnji
iznos izravnih plaćanja ne prelazi 5.000 kn, automatski će biti uključeni u
program, obaviješteni o okvirnom iznosu potpore i imati mogućnost odustati
od programa do 15. 10. 2015. (i svake godine nakon toga).
• Mali poljoprivrednici će svake godine dobivati iznos prema stvarnom izračunu
ukupnih izravnih plaćanja za 2015., ali najviše do 5.000 kuna. Taj izračun
uključuje osnovno i zeleno plaćanje, preraspodijeljeno plaćanje, proizvodno
vezane potpore i plaćanje za mlade poljoprivrednike.
• Poljoprivredna gospodarstva uključena u ovaj program izuzeta su od sankcija
prilikom izračuna izravnih plaćanja u slučaju nepridržavanja uvjeta za zelena
plaćanja i višestruke sukladnosti.

I dalje moraš čuvat račune, vodit evidenciju....
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sad piše da za poljoprivredu povećanje 250 milina a prije par dana su bile price da će se smanjiti za toliko
Neko nekog j...be
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Sad piše da za poljoprivredu povećanje 250 milina a prije par dana su bile price da će se smanjiti za toliko
Neko nekog j...be

ja sam pak dobil inf. da je proračun ministarstvu povečan,ali da poticaji budo ipak smanjeni...valjda nemaju dosta za gablec pa su si povečali za "par miliona"...:icon_fU:
 

repar777

Član
Tu od
31 Sij 2013
Poruka
49
Konacno,na stranici Agencije spominju da je u jeku priprema isplate izravnih placanja za 2015 godinu...
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Upravo objavljeno 40 (četrdeset) puta povećana sredstva za ured za vjerske zajednice, a za 50% smanjena sredstva za subvencioniranje prijevoza učenika:mur: BRAVO MAJSTORI SAMO TAKO, TO NAM TREBA

Mamicu im hoštaplersku, dakle mi sa sela nek plaćamo prijevoz, a u Zagrebu i ostalim gradovima se srednjoškolci besplatno voze.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Mamicu im hoštaplersku, dakle mi sa sela nek plaćamo prijevoz, a u Zagrebu i ostalim gradovima se srednjoškolci besplatno voze.
nekako mi se čini da bi bilo jeftinije plaćati privatno školovanje kod kuće
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ova vlada je dobra samo za skandale uništiti će nas do kraja .
Nemaju pojma proračun je nikakav
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Molio bih gdina.Ivana Macanića da pokuša stupiti u kontakt sa gdin.-om Romićem i gdin.-om Marićem i da nam nakon toga može dati konkretne datume za isplatu kako bismo znali hoće li biti u roku koji nije postavljen u njihovom slučaju do kraja lipnja već do kraja ožujka 2016.godine a ukoliko navedeno ne bude da se znamo organizirati i lijepo ih pozdraviti u Zagrebu.
 

stjepan

Član
Tu od
30 Lip 2009
Poruka
189
Ova vlada je dobra samo za skandale uništiti će nas do kraja .
Nemaju pojma proračun je nikakav


Ovdije sve neki veliki ekonomisti, tebe su trebali zvati da im složiš proračun.
Prestanite više lupati gluposti i sačekajte par dana, vidjet ćemo što će biti na računima, onda ćemo komentirati.
Napadate bez ikakvih argumenata.


TI ZNAŠ KAKAV JE PRORAČUN
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Idemo biti realni
Svi bi mi neke rezove i reforme al nemoj u našem dvorištu daj nekom drugom to nejde
Ali niti život na kredit Ko nas nejde do beskonačnosti
Vjerojatno ćemo dobiti cjeli iznos kad nam nisu rezali proračun a najavljivali su...
Ma da ima para bi ih dali nego nema a vjerojatno bez proračuna nema novih kredita...
:mur::mur:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh