• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Da se vratim na onih famoznih 10 000 hektara koje traže po Slavoniji, pa neka taj "navodno" Arap, napravi kooperaciju s 1000 opgeova po 10 hektara, neka im isfinancira sjetvu i otkupi proizvod. Pa tako je i prije bilo, znam da mi je djed "kontrahiral" pšenicu s kombinatom , onda je od njih uzeo i junice s tim da je prvu telad morao dati njima, ma bilo je sto čuda, samo da se radi i zaradi.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Da se vratim na onih famoznih 10 000 hektara koje traže po Slavoniji, pa neka taj "navodno" Arap, napravi kooperaciju s 1000 opgeova po 10 hektara, neka im isfinancira sjetvu i otkupi proizvod. Pa tako je i prije bilo, znam da mi je djed "kontrahiral" pšenicu s kombinatom , onda je od njih uzeo i junice s tim da je prvu telad morao dati njima, ma bilo je sto čuda, samo da se radi i zaradi.

Pa ja sam tako i shvatio! Znaci investitor je netko tko ce reci otkupljujem proizvode s 10000 ha, tko zeli koliko proizvesti dobit ce repromaterijal i "x" kuna po kilogramu proizvedene robe. To bi malo pokrenulo poljoprivredu
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Krivo si ti shvatio. Ako se trazi 10 000 ha u komadu, trazi se samo zemlja. Btw, ako se ne varam, Arapi vec imaju 24 000 ha u Vojvodini.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Krivo si ti shvatio. Ako se trazi 10 000 ha u komadu, trazi se samo zemlja. Btw, ako se ne varam, Arapi vec imaju 24 000 ha u Vojvodini.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk

Kakvog bi to imalo smisla!? Takvih je investitora na tisuce.
Evo i ja sam jedan. Kad imas takvu povrsinu vise nije problem ni do novaca doci, u banci te cekaju s kavom i kolacima. Platis ljude da rade i pokupis poticaj.
Stvarno ne treba imat previse pameti.
Ipak se nadam da je jezicna barijera u pitanju i da premijer nije tako mislio.
 
Posljednje uređivanje:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Pitaj Pipunica kakvog bi to smisla imalo. Naravno da je na tisuce takvih, zato i ne vjerujem da je netko toliko glup da bude premijer jedne zemlje s milijun hektara i da ne zna da nema 10 000 ha u komadu. Dakle, ocito je rijec o farbanju naroda. Ili je stvarno toliko glup.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Pa ja sam tako i shvatio! Znaci investitor je netko tko ce reci otkupljujem proizvode s 10000 ha, tko zeli koliko proizvesti dobit ce repromaterijal i "x" kuna po kilogramu proizvedene robe. To bi malo pokrenulo poljoprivredu



Taj je onda trgovac a ne investitor .
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
243
Taj je onda trgovac a ne investitor .

Trgovac je netko tko kupuje i prodaje.
Ako netko ulozi svoje novce i trazi koperante taj bi bio investitor.
Na to sam mislio
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Onaj osjecaj kad dodjes po plavac tri dana prije (s)poticaja :cool2:, pa te svi gledaju ko John Wayna :8):
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Traže oni investitore za svoj đep a ne za naš. Možda i ovaj kad obavi svoje još jednom kaže da smo u banani jer prvi puta valjda nismo čuli.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Bracika, otvoris novinske portale, pa procitas sto je doticni rekao.
Dakle, premijet trazi 10 000 ha za investitora s Bliskog istoka. Ne 10 000 koperanata, nego hektara. To u prvom redu govori o njegovoj osobnoj inteligenciji jer svi veoma dobro znamo da od ulaska u EU 7 + 5 godina nije dozvoljena prodaja zemlje strancima. Postoji i druga opcija, premijer misli da smo svi debili, pa ce promjeniti zakon. A najizvjesnije je da nas dobro sanjka. Eto, sad se svi zabavljamo s 10 000 ha, a koliko ce biti poticaja isplaceno 10% ili 50% nitko ne spominje.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jb ...vas više investitori,tema je isplata poticaja,s obzirom da ptičice šapču drugima,a ja nemam poima:)mur:)ima li ko kakve informacije kad kreću isplate...?
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa danas sam slušao ministra na radiju na putu u gudovac,rečeno ovaj tijedan kreče isplata milijarda iz EU nam došla.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
I to je rečeno da kreće od 08.04.(petak) što je opet prebačaj na idući tjedan,ako je tako.
 

MuGeR

Član
Tu od
30 Ruj 2013
Poruka
61
Ljudi pa ne budite smiješni.. Pa petrokemija ima akciju na gnojiva od 25.03.-08.04.2016... od 7-12% jeftinije... i sad vi mislite da će te vi dobiti nešta od te akcije? ili će razni agronomi, prvče itd itd sad pokupovati gnojivo i slijedeći tjedan ga prodavati po istim cijenama?? baš zanimljivo da ide isplata od 08.04. koji je, gle slučajnosti, petak, tako da lova sjeda najranije u ponedjeljak... ajmo malo otvorite oči :eek:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
I ti kolega onda nečeš ništa sijati ? Pa nemaš pojma što propuštaš več sad za iduču godinu.:biggrin:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Za vrijeme sajma u Gudovcu,u ovoj temi je bilo nekako pusto,sad se opet aktiviralo... Ili nam ne trebaju poticaji,ili brzo zaboravljamo...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh