• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ne znas jel za plakat il za smijat se. Investirat cu i ja u jadran ako mi daju jedan otok.
Dolazi kod mene u selo. Mozda mi oduzmu ogromnih 5.5 ha sto su nam prodali.

Kolega moj sramota to uopće reći.
Njima je to investitor da uzme džaba ljudima zemlju.
Što reći pa mi bi svi radili više da ti tako neko da.
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Baja ima investitora koji bi 10000 hektara i to u komadu.......Oreskovicu legendo evo imas jos jednog.....javljam se i ja.....ako to naprave nista drugo nego pakuj mirek kufere i pravac Germany
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
Mogu li za takve stvari oduzeti zemlju ? Kao kada npr. ide autoput pa ako nečeš prodati na kraju oduzmu. Valjda me kužite.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A što kod nas nije moguče,pogledajte samo ovršni zakon,sve nam uzimaju koji smo blokirani,nije ih briga za ništa,pogledajte zakone za bogate što gaze ljude po cestama i moru,a ubiješ jednog vrabca možeš dobiti godinu zatvora ako naletiš na nadrkanog sudca,ovo sa zemljom se ne bude smjelo dopustiti ,makar se moralo i zakrviti
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Bit če da je taj investitor ujedno ona komesacija kaj je bila.. ili još je.... Nikad nije bilo dima a da vatre nema...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma trazi on izmet babe svoje, nema taj veze sa zdravim mozgom. Malo se farba narod, sto bi rekli, pred izbore. Onaj prosli ministar poljoprivrede je vrtio nekih milijun hektara koje ce staviti u uporabu. Ovaj novi je prepolovio broj. Ko da o orasima pricaju. Treba shvatiti da novca jednostavno nema. I onda se serviraju glupe price narodu, broje se imaginarni milijuni, dovode se investitori razni, kupuje se vrijeme i prodaje magla.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,734
I šta bi bilo da ima tih deset tisuća hektara u komadu, a svi koji imaju i zrno soli u glavi znaju da nema. Došao bi Kinez ili Nizozemac sa teškom mehanizacijom, zaposlio dvadesetak ljudi, ako je Kinez svojih, a drugi naših i raubaj zemlju dok ne postane pijesak. A domaći ljudi put boljeg života na trulom Zapadu.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prije 3 godine sam na internetu na nekom komentiranju tražio donatora za jedan RT-10 da ga okinem kada je znao ići srebrnom pticom u lovište,nitko ništa da ponudi.Zanimljivo je da ova loša situacija oko ne isplate poticaja ne ide ni u prilog trgovcima,tolika je slaba prodaja da bude škakljivo ovog proljeća,tu se vidi još jedan dokaz da su nam vlastodržci nepismeni i da su imali keca iz matematike,jer 90 % nas bi poticaj okrenulo negdje gdje bi opet država dobila svoj dio, ovih 10% nisu u problemima
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
To ja skroz govorim. Ljudi, vode nas debili. A netko ih je morao dovesti na vlasti i dati im glas. Ne vjerujem u pizdarije o urotama, svjetskim zavjerama, dupinima, gusterima i ostalim bicima koja su se urotila protiv nas, jednostavno imamo nesposobne i pokvarene politicare. Sve ostalo dolazi kao posljedica toga jer bi i rodjenu mater prodali za vrecicu bombona. Ovo sad sto se dogadja je klanje krave zbog odreska i posljedice ce se vidjetit tek za par godina, za sada jos sve funkcionira, ali nece ni to jos dugo.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Nije greda sto je premjer izvalio takvu glupost. Mozda stvarno covjek nema pojma sta je rekao. Problem je di je ministar poljoprivrede i svi oni skupi savjetnici oko njega.
I onda se jos nadju novinari pa pisu kako za zemljiste nema interesa i prodaje se u bescjenje.
Ljudi se kolju za jutro zemlje, placaju preko 5000€, zakup preko 200€, a ovi specijalci pisu kako za hektar ne ide preko 3500. A relevantan izvor informacija su im agencije za nekretnine.
 
Posljednje uređivanje:

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,734
Hitno digni taj novac i s njim poplaćaj dugove i kupi što ti treba za proljetnu sjetvu. Odvoji jedno 200 eura za pečeno janje i dvije gajbe piva da proslaviš.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ekoloska, mladi poljoprivrednika i zelena?

@NewHolland, hrvatski novinari su hrpa neradnika, sluge rezima i debili. Ne nuzno tim redosljedom. Tocno se zna koje novine pisu za koga i sto u kojima mozes procitati. A kad procitas komentare ispod, bude ti zao sebe gdje zivisi. Ispada sa zivimo u zemlj s 4 milijuna inzenjera gradjevine, agronomije, ekonoma, pravnika i sportskih trenera. Svi se u sve razumiju.
Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 
Posljednje uređivanje:

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Sram ga bilo. Ja se vec ponado. A i ti si se mogo strpit, da ostali isto provjere racune.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Evo sad gledam regionalni dnevnik. Izveštaj sa Bj. sajma. Ministar kaže da isplata počinje sljedeči tjedan i do 15.04. da če biti isplačeno. Živi bili pa vidjeli. Spominje da če biti isplačeno dio iz EU i za mljekare. Znači ne sve. Samo ne znam koliko je to po ha??!!
 
Posljednje uređivanje:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh