• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
A neznam dok sam bio u agenciji oni spominju da da su prava ostal kao i prošle godine po tom bi te 2.2x Kn i mogli dobit, a ako su nam u jesen isplatili nekih 33-35 % po tom računam da bi i te kako mogli dobit...
A sad ako bude još ta cirka 1,8 Kn dodatno super...

Ma kad sam ugovaro ovogodišnju proizvodnju, agronom nabraja ovo po kg ono ....došo bogati do 6 i nešt sitno kn...ja sam reko da to ne vjerujem a mislim da bi se mogli ugodno iznenadit.
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Meni u odluci na agronetu ispadne 62700 kn na 20080 kg. Sad sta jos, sta su dali sta ce dat, nezz

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Kad otvoriš odluku za duhan onda ispod naslova ODLUKA ti piše za 2015 ili 2014 god ili, za 2016 nemože bit...
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Naslov 2016, unutra 2015. Odbitaka nema. Kak tebi ispada po toj racunici?

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Meni unutra piše za 2014 god, pa ***** im mamicu ak su me sjebali....


Al mislim da su to sad tek objavili odluke o isplati za proslu proizvodnu godinu....
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Da pise doneseno 2015 u 2. Mj, u pravu si to je za 2014, ove god sam imao 19 tona i nesto. Cemu uopce to kad je proslo

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
Evo malo o poticaju. Čitam sad na hrt 1. na dnevniku ispod slike na onim tekst porukama. Piše da isplata poticaja POČINJE polovinom travnja. ono počinje sam namjerno naglasio jer je u tome bit . Znači polovinom travnja tek počinje ,a ne da če biti do polovine travnja isplačeno. Sve u svemu ne valja, to je prekasno, do tada več naveliko počinje sjetva. Fuj gade mi se...:icon_axe:
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,833
"Možda" novinar nezna kad se šta sadi, sije. Njemu je najvjerojatnije svejedno a možda eto samo nije znal šta na poslu delati pa ide malo pisati o poticajima.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
525
Proračun za poljoprivredu je 6,8 milijardi kuna, poticaj je 2,8 milijardi, a gdje je nestao novac? Gdje idu 4 milijarde?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Jao, sad kad Pipi krene u proizvodnju slavonskog izvornog prsuta... Ima da se svi useremo od radosti. Pa to je samo kod nas moguce, koji je ovo diznilend od drzave.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ako su rekli krece od 1.4. onda ce valjda tako i bit, sve drugo je besramno laganje. Netko je gore napisao da nemaju novca, gle ovak, ni njih nije briga sto mi nemamo novca dok smo njima duzni i moramo platit pa tako niti mene uopce nije briga imaju li ili ne nek plate odakle god znaju. Nek se snalaze kako god kao sto se i mi moramo snalazit a osim toga primili su se obveze vodit drzavu i samim time uzivat sve pogodnosti svoga polozaja pa tako isto nek i ispunjavaju i sve obveze koje im radna mjesta nalazu!! :icon_anal:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bome a jeste čuli lijepe vijesti da Orešković ima investitora koji tražo 10000 hektara uSlavoniji.
Pa gleda gdje će naćizemljište.
Zato je i jasno zašto poticaj kasni i mljekari se unuištavaju .
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Ne znas jel za plakat il za smijat se. Investirat cu i ja u jadran ako mi daju jedan otok.
Dolazi kod mene u selo. Mozda mi oduzmu ogromnih 5.5 ha sto su nam prodali.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh