• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ujutro kad se probudim, pa pogledam na kalendar, vidim da je jos uvijek 2016, a ne 1972. Ako me to cini klasicnim rvatinom, bas mi je drago. A vi i dalje zivite od proslosti, zato vas mogu i zabavljati s pricama o usrasama i parazitanima.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,178
Jos jedna stvar nasu drzavu jako koci, a to je onaj domovinski rat, al hocu reci da koliko je drzava izgubila u onih par godina dok je rat trajao, pa i na sve obnove, toliko, pa jos i vise gubi na razna nepotrebna davanja, znamo vec kome, zadnjih dva desetljeca..
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
40 milijardi dolara ratne stete, a za razliku od normalnih drzava, nismo streljali ratne profitete, nego ih nagradili. A o tome nitko ne prica, to je tocno. Jos nismo sve ni razminirali...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,100
itp imaš hvala od mene..
plačaš piće za to sljedeći put.
može 1973g u pon.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
I red bi bio, ipak si ti platio ono kad smo gledali poljetanje Apolla 13. A i stvarno smo mogli. Kad sjednu poticaji :)
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Cijela dva dana niko nije spomenio poticaje :confused:
Ovo vec postaje zabrinjavajuce :icon_e_surprised:
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Pojavilo se sunce pa imamo posla, motiku u ruke i kopaj, a poticaj ak bu bu, ak ne mi bumo opet kopali. tak nam je kak nam je i prav nam budi.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Sta se desilo ciginom konju kad ga je ovaj nakon odredjenog vremena naucio da nejede???
Nekako mi se cini da i ovi nas pokusavaju naucit ko i cigo svog konja.... a mi mudro sutimo i cekamo.
Uf,uf samo se bojim da neporodjemo ko cigin konj:icon_confused:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,718
Lako za ciginog konja, taj nije nikada bio Bog zna kakav, opasno bi bilo da prođemo kao većina hrvatskih krava.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Što reći doće u 6 mjesecu i to je to.
Dokazano kakav je HDZ s svojim partnerima
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Samo me strah da nije ovaj 1%,veći od onih 99% ?

Fric 'oce reci da je do Uskrsa malo dana ostalo o da isplata u tom roku vjerovatno nece biti, dakle ostaje samo mogucnost isplate iza Uskrsa,,,
Samo kojeg, koje godine, na to se mislimo,,,
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Iza uskrsa, a prije 1.7 bude 100% :icon_weed:
Javila pticica ,a visok covijek u ministarstvu,znaci provjereno :(call):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh