• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Di je sad šolčić i ostala kamarila?????:icon_weed: i dajte me molim vas podsjetite kojom se sad afericom zabavlja vlada umjesto rješavanjem problema, zapravo vjerovatno problema ni nema-oni su riješeni dolaskom na vlast, ah da, oni sad idu na zasluženi odmor (3 tjedna) sad se sjetih.:drink:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,734
Svatko tko se angažira može biti Šolčić i ostali eksponirani. Najlakše je kao stara baba sjediti u zapećku i gunđati.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Di je sad šolčić i ostala kamarila?????:icon_weed: i dajte me molim vas podsjetite kojom se sad afericom zabavlja vlada umjesto rješavanjem problema, zapravo vjerovatno problema ni nema-oni su riješeni dolaskom na vlast, ah da, oni sad idu na zasluženi odmor (3 tjedna) sad se sjetih.:drink:

Prekucavanjem brojeva šasije na Migovima kaj su bili u rumunjskoj na remontu :D:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Svatko tko se angažira može biti Šolčić i ostali eksponirani. Najlakše je kao stara baba sjediti u zapećku i gunđati.
Šolčić je svoje imanje povećao 10 x svojim mitingašenjem u ovom periodu, a vjerovatno i svojim mentorima i sada naravno nema ni ššššš, dok su stotine mljekara propali, ne vidim ni da su ostali seljaci imali bilo kakve koristi od toga, moj dide; u narodu se kaže: godina si natukao, a pameti ???:mur:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,734
I pameti dosta. Samo sam rekao da se svatko može baviti politikom i mitingašenjem pa možda uspije za sebe nešto izboriti. Kada su prije nekoliko godina bili prosvjedi bilo je nekoliko desetaka ljudi, zaradili prekršajne prijave, nešto izborili za sebe i druge, a mnogi su sa strane gledali i podrugljivo se smijali. Nikada nemoj gledati šta i koliko drugi ima, zapitaj se zašto ja nemam.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma ne smijemo se svađati,nije svakom isto niti je svatko isto krenuo,a današnja vremena su takva da se treba preživjeti ,barem kod večine.Pojedinci koji iskaču u medijima su posebne osobe,svaka čast svakom ali treba gledati i kako je tko što stvorio i NA KOJI NAČIN,jer u ovih 25 godina jebene demokracije,nismo se svi jednako snašli ali opet treba ponekad znati i stati,a to je teško u ovom kapitalističkom svijetu i sa mentalnim sklopom u našem narodu.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
Najače mi je ovo , trebala bi početi...
Pa jer to toliko složena stvar da nitko sa sigurnošću nemože tvrdit nešta konkretno?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako nemaš novce, onda nažalost jest. Jesi li ikad bil u situaciji da se trebaš odlučiti jel za neku kupovinu uzeti kredit ili pričekati mjesec, dva dok ne stignu predviđeni?
Država se u ovoj situaciji očito odlučila na varijantu s čekanjem.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ovdje se neki, očigledno stranački obojeni, ponašaju kao da im je netko mozak isprao varikinom, pa pronalaze opravdanja za nerad onih koji su izabrani da imaju rješenja, a ne da ih nemaju i to za plaću od cca 25000 kn na mjesec + masu privilegija i sl.:mur::icon_butt::icon_axe:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
iwanho

Nije država građanin, nije kod njih fora jel ima u blagajni il nema, to je totalno nebitno.
Nije država u tolikoj banani da joj 30-40 dana igra ikakvu ulogu.
A i sa druge strane, da se zaduže na rok od 30dana to nekošta doslovno ništa.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kad ja nemam za nekaj kaj bi trebal onda dobro važem jel bum otišel u minus i omogučil banki dodatnu zaradu ili bum počekal s kupnjom. Obično biram ono kaj u tom trenutku smatram manjim zlom.
Veliki iznosi se lako mogu jednokratno potrošiti, ali je nemoguće odjedanput puno uštedjeti. Štedi se sa puno malih iznosa.

dingo,

nikog ja ne branim. Samo realno razmišljam. I lijeva i desna opcija su do sada pokazale da vode brigu samo o sebi. U pogledu Mosta sam još malo strpljiv.
Imam iskustva kako je kad želiš nekaj dobroga sprovesti u zločestom okruženju. Deset dobrih teško popravi kaj jedan zločesti pokvari. Možeš si samo zamisliti kak je ako je odnos snaga obrnuti.
U praksi se pokazalo da potezi koji dugoročno vode boljitku, kratkoročno nikom ne odgovaraju.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Neko od proizvođača duhana, neka pogleda na agronetu pod odlukama za duhan...sad sam gledao i stavili su za 2014 god. kilažu....
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i kod mene isto........nadam se da je u pitanju samo šljampavost naše administracije........meni je to razlika preko 20 tskn(naravno manje)
:icon_scratch:
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
i kod mene isto........nadam se da je u pitanju samo šljampavost naše administracije........meni je to razlika preko 20 tskn(naravno manje)
:icon_scratch:

Meni je razlika u nekih 10 tona, sad ga jebat.... isto manje

Jučer gledam šta je sad ovo..... kakve ti imaš informacija kakav čmo poticaj dobit mi duhanci...jel vjeruješ u priče šta kruže.. :)
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Pa da na 3,35 kn po kg, kakti je udruga dogovorila još 1,8 kn po kg (to je prosijek ide od 1 - 4 klase), i da čmo dobit onih 2,2x kn što smo bez njih trebali ostat....
Ja u to ne vjerujem, a ako bude ...bude dobro...
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
Dobro je dok se prica za vise pa cemo dobit manje, a ak se malo prica pa jos manje bude sta onda tek. Idem bas na agronet pogledat sta kazu

Poslano sa mog Nexus 4 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh