• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Rekao je ministar da isplata kreće u ponedjeljak 11.04. , gledao na vijestima jučer čini mi se.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Rekao je ministar da isplata kreće u ponedjeljak 11.04. , gledao na vijestima jučer čini mi se.

I ja sam gledao vijesti,rekao je da kreće danas a da će u ponedjeljak biti vidljivo na računu.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
dobit ćete oko 10% više nego ono jesenas........ptičica krepala al izvor relativno pouzdan,neslužben,zato molim da me se ne sudi ako nebude tako.......
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
To je očito,
jesenas 750m sad 940m... a iste mjere u pitanju.

Ajd malo više od 10% al to je to..
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
A bolje i 10 % vise neg isto ko jesenas....

A treba im 100 godina da pokrenu tu isplatu...

Teško se odvojiti od te cifre, pa nek im ide preko vikenda kamata da jos nest dobiju..
Propala bi Hrvatska da su danas isplatili...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Bolje 10% vise, nego 10% manje, jel.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Isplatili su jučer poslijepodne pa i banke strane moraju malo zadržati novce
Bolje ista nego nista a i naši pošteni lopovi iz petrokemije produžili još tjedan dana popust na gnojivo
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Banke su dobile jucer veliku svotu love, pa sad cuvaju preko vikenda da i one nesto zarade...bilo je nemoguce pokrenuti isplatu npr.u sri ili cet...neg ono bas u petak...
E koji su to idioti i kako je sve ovo dobro smisljeno...a jos kad dodamo petrokemiju...uzas...
Neznam kaj bi reko...
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
Pa koliko je bila cijena prije te akcije, a koliko bude poslije?
Ja danas kupio, urea 320 kn/100 kg, npk 3x15 360 kn /100 kg, ne vidim u ovim cijenama nikakve akcije..
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,229
I koliko bi trebala onda biti cijena uree i petnajstice?
Ne znam jel me tko nasanjkao ili nije, takve su cijene vec par dana i danas sam kupio sta mi je falilo jos i to je to..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh