• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Sjelo je 14310,00 kn i druga uplata 7780,00. 46 ha je u poticaju. Medjutim na 24 su puna prava na 22je iz nacionalne rezerve. Pisite iskustva. Pbz vinkovci
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Stiglo 14310,00 prva i 7780,00 druga isplata. 46 ha zemlje. 24 ha su puna prava, 22ha su iz nacionalne rezerve. Pisite iskustva. Pbz vinkovci
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
meni je za mojih skromnih 1.4ha sjelo 218 kuna ( Financiranje dodatnih nacionalnih i zravnih plaćanja za Hrvatsku), jel to sve ili samo jedna od isplata. Ako je to sve onda idem tražiti trgovinu gdje se prodaje gnojivo na dekagrame.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
meni je za mojih skromnih 1.4ha sjelo 218 kuna ( Financiranje dodatnih nacionalnih i zravnih plaćanja za Hrvatsku), jel to sve ili samo jedna od isplata. Ako je to sve onda idem tražiti trgovinu gdje se prodaje gnojivo na dekagrame.

:(rofl): :(rofl): :(rofl): :(rofl): :(rofl): :(rofl): :(rofl): :(rofl):


Da budem on topic. Da sada ne rasčlanjujem sve uplate, niti mi se da. U jesen sam u jedno 5 navrata dobio ukupno 7155 kn cca.

Jutros je na račun uplačeno 2370 kn. Dakle ako sam dobro shvatio, čak i ako uplate samo do 50% u ovom krugu to bi trebalo biti približno ili nešto sitno manje kao i u jesen?
 
Posljednje uređivanje:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Meni sjelo otprilike petina ili šestina preostalog iznosa poticaja, jel ovo neka zajebancija?

FINANCIRANJE DODATNIH NACIONALNIH I ZRAVNIH PLAĆANJA ZA HRVATSKU
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Molio bi pomoć.
Nikako nemogu da nađem gdje mogu da vidim šta je i kad isplaćeno.
Ako neko ima strpljenja i volje da mi objasni gdje da nađem te podatke bit ću jako zahvalan.
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
316
Sjela neka dobrovoljna placanja i izravna i dodatna nacionalna nemam pojma sta to sve znaci. Ukupno nekih 8700 kn
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Ujutro mi sjele dvije uplate....valjda ce ta treca sjesti sutra kao sto je bilo jesenas....ako nece onda je to stvarno malo....i to su ti neki EU fondovi....eh...za gajbu pive bu dosta
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,947
pa dobili smo predujam lani,kad se stavi na hrpu predujam i ovo sada,milina...ako je to 50%,ja happy...iako jos čekam zelena i za mlade ako ih bude...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh