• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,750
Jučer samo jedna uplata sjela, danas bio u banci oko pola 10 i nije bilo još nikakvih drugih uplata.
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Znaci ipak su tri uplate ko i jesenas....popodne oko pola 6 ce biti vidljivo ko ima racun u zabi, za ostale neznam.
Pogledajte tablicu isplate za travanj iz EU, navedeno je sve i krave i ostalo...tako da jos mora biti uplata....
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Sve u svemu ***** mater ovoj vladi pogotovo ministru Romiću koji je s smješkom rekao da nam isplata kreće u petak a vidljiva na računu u ponedjeljak, i na njegovoj najavi avansne isplate za ovu god ujesen...

Bitno da on svojim isplati jebene mandarine a meni i ostalima proizvođačima duhana kojima je poticaj sastvni dio cijene duhana isplati tek u svibnju i to ko zna kad....

NABIJEM NAKURC OVU VLAST I DRŽAVU....
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bagra ko glasao uopće za njih da nema Bosne ne bi nikad bili na vlasti.
I to treba promjeniti
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Mislis Hercegovine? Isto kao i autobusi hrvatskih primatelja socijalne pomoci s druge strane Dunava. Sve to treba zabranit, tko hoce glasati u Hrvatskoj, neka i placa porez u Hrvatskoj. Mada i neki i dodju u Hrvatsku, pa i dalje ne placaju porez. Ali ih ne goni porezna. Sve je to stoka. Iako nije tema.

Ja sam u prosloj isplati imao 4 uplate. Za sada samo dvije, i to 4500, a prosli put za ista davanja 5800. Vidjet cemo kako ce iduce biti.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mislis Hercegovine? Isto kao i autobusi hrvatskih primatelja socijalne pomoci s druge strane Dunava. Sve to treba zabranit, tko hoce glasati u Hrvatskoj, neka i placa porez u Hrvatskoj. Mada i neki i dodju u Hrvatsku, pa i dalje ne placaju porez. Ali ih ne goni porezna. Sve je to stoka. Iako nije tema.

Ja sam u prosloj isplati imao 4 uplate. Za sada samo dvije, i to 4500, a prosli put za ista davanja 5800. Vidjet cemo kako ce iduce biti.

Da na to mislim žive po vani a glasuju a ne žive ovdje.
Zato nam i je ovako.
Ma ovo sve ode u sprdnju.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Dali je netko probao ispunjavati zahtjev za 2016. g. preko neta

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
jel itko od vas gledao u agronetu pravana plaćanja od 2015.-2019. jel itko od vas dobio išta iz nacionalne rezerve.... većina ljudi oko 150 eura pa nadalje imaju a ja 89.... da bude žalosnije rečeno je bilo da će biti izjednačeno približno svima do 2019. a meni u 2019. 111 eura..... jel itko u sličnoj situaciji ?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega ima 117 lani je upiso nešto a to je vjerojatno kao i tebi
I dobit će oko 1400 kn ukupno po ha
Lud je
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
Kolega ima 117 lani je upiso nešto a to je vjerojatno kao i tebi
I dobit će oko 1400 kn ukupno po ha
Lud je

ajd ako ti nije bed dati njegov broj/fejs bilo šta pa ovo nema smisla!

sad ovako: sve je ušlo u nacionalnu rezervu nije da sam izvisio jer da sam izvisio na tim hektarima ne bih sada dobio kao i vi svi na svojih 46 480 kn po ha.... dakle: na 23 ha puna prava (nekih 180 eura po ha) - da je nacionalna (govorili su 60% od ukupne vrijednosti) i 40% od ukupne vrijednosti to bi bilo nekih 70 eura. 180 + 70 = 250 /2 = 125 a meni stavili 89 jesu oni spašeni?????
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
ajd ako ti nije bed dati njegov broj/fejs bilo šta pa ovo nema smisla!

sad ovako: sve je ušlo u nacionalnu rezervu nije da sam izvisio jer da sam izvisio na tim hektarima ne bih sada dobio kao i vi svi na svojih 46 480 kn po ha.... dakle: na 23 ha puna prava (nekih 180 eura po ha) - da je nacionalna (govorili su 60% od ukupne vrijednosti) i 40% od ukupne vrijednosti to bi bilo nekih 70 eura. 180 + 70 = 250 /2 = 125 a meni stavili 89 jesu oni spašeni?????
OK pa koliki su poticaji po hektaru?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
OK pa koliki su poticaji po hektaru?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

misliš koliko do sada ili? pa dobio sam 480 kn po ha na svih 46 ha u ove 2 isplate, ono avansno je bilo 605 po ha (plus mladi poljoprivrednik + prvi ha ali to nije vezano za ovo).
Dodijele za 2015. 89 ha a za 2019. 111 eura....a rečeno je bilo da će nas približno izjednačiti..... ko tu koga....? jasno bi mi bilo da nisam ništa iz nacionalne povukao, to nam je i bilo rečeno tko ne dobije od nekoga preneseno pravo, ili ne dobije iz nacionalne džaba vam kupnja zemlje ili ugovor o zakupu... nećete dobiti ni lipe poticaja....a ovako.... šta reći....
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ne, koliko se potiče jedan hektar oranice pod žitom ukupno
bez ovih za mlade poljoprivrednike

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh