• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nama sjelo samo upola onog od prvog što su dali crveni.
A sramota šta razvlače to malo sirotinje mjesto da dadu ljudima .
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Oko 540 kn/ha. Ali ni prosli put nije bilo sve od jednom. Ako bi bilo 10% vise nego prosli put, kao sto se govorilo, bilo bi ok. Ma i da daju isto kao i prosli put, nije lose.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Po meni ovo je negdje trećina od preostale isplate, ne sjećam se točno koliko su komunjare isplatile pred izbore., al računam da je bilo 40 posto i sad su ovi dodali oko 20-25 posto.
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Po meni ovo je negdje trećina od preostale isplate, ne sjećam se točno koliko su komunjare isplatile pred izbore., al računam da je bilo 40 posto i sad su ovi dodali oko 20-25 posto.
Oni su dali 30%.

Meni je ukupno sada sjela trećina od tih 30% u jesen.

Poslano sa mog SM-G920F
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
Dali itko zna jeli u ovom krugu ide i ekološka?

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Koliko su jučer rekli ovo što su sad isplačivali su potpore iz europe, drzava ce isplačivati svoje u petom mjesecu.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Od cca 30 000kn dobio 18 000 do sada

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
Ako je očekivani iznos 1600kn po ha, u jesen su dali 600kn, 1.4ha treba donjeti oko 2100 kn (ne znam jel isto za livade i oranice) ja jučer dobio dve uplate ukupno 300-ak kuna. Taman za paket sjemenskog. Po toj formuli bi trebalo do kraja zakonskog roka meni sjesti još oko 1200 kn.A ne bude. kako stvari sada stoje....Mogu misliti kak je vama koji obrađujete konkretne površine... Možda danas još nekaj doleti iz Belgije....
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Mislim da je nekih 2200kn/ha ili se varam?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
sada mi je u triuplate sjelo par kuna više nego u jesen
ako uzmemo da je onda uplačeno 750 mil. a sada 944 mil. ili će biti još kakva uplata ili je onu razliku od 200 mil. dobio neko
kad se sve zbroji i oduzme od predviđenog iznosa ostaje da nam imaju isplatiti još 960 mil osnovnih plačanja
mada je neko več stavio link od agencije evo stavljam ga ponovo jer tu imate tablicu sa dinamikom isplate http://www.apprrr.hr/zapocela-isplata-prvog-dijela-izravne-potpore-poljoprivrednicima-1896.aspx
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh