• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Lan@

Član
Tu od
4 Tra 2012
Poruka
61
Za rubriku -vjerovali ili ne-, ukupno uplačneno za ha graha 60 kn...Ja još ne vjerujem i nije mi jasno jel to to ili će biti još...
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
Ja sam mali i novi... i još mi nisu uplatili baš niš! Dobio predujam lani od 1100kn za 1.8 ha zemlje, a sad me zaboravili... jel to gotovo il da se nadam još...ak neko zna kak to ide?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
nov-i možda banka još vrti lovu probaj za par dana pogledati

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
dobio sam danas informaciju da bi trebalo biti još uplata
uostalom nije ništa još objavljeno u izvršenju proračuna tako da ima nade
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
A...po tabeli bi trebal dobiti nekaj.... nisu to veliki novci, al puno mi znače ovaj čas.
 

zeljkomir

Član
Tu od
25 Velj 2014
Poruka
70
Da, po tabeli za travanj jos mora biti uplata...pise u sljedecim danima, a ne pise samo za pon....bude jos sjelo ovih dana...
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ja sam i dalje na istom stanju kao u ponedjeljak.

U jesen mi je predujam išao u 5 uplata. S time da su tri sjele početkom 11. mjeseca a 2 krajem mjeseca. Dakle razmak je bilo više od 3 tjedna.

Ove godine za sada samo dvije uplate i trenutno točno 1/3 iznosa onih jesenskih.

Poslano sa mog SM-G920F
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ko ima samo oranice do sad je isplaćen dio samo što daje eu. Ove godine neznam koliko je 50, 60 70 posto, ostatak ide iz kakti našeg proračuna tako da nije to sve po HA...

A sad ostale kulture neznam, duhancima je skresano....
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Ja čuo na saboru u roku 15 dana da bude još nešto.

Pa sjetili se budale da su proizvođače duhana zakinuli a najviše punimo državni proračun...., pa če krajem mjeseca i nama kost bacit da glabamo.
 

cisnar

Član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
82
Nema para više do 5 mj.,na našu veliku žalost,ovo je bilo mazanje očiju i smirivanje situacije.
Ovo je kolaps,jad i bijeda nase drzave.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh