• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Kan 2341.41 kn/tona
Urea 2756.6 kn/tona
Npk 15-15-15 3359.25 kn/tona

To ti je naš balkanski mentalitet,ajmo zaradit na sirotinji!!!!!!!!
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ovakve cijene kakve je koner naveo ces tesko nac.
Kod nas je 15-ica oko 370, urea 360, kan 280 tako da ti Ivane sve u svemu nisi uopce lose prosao!
A i te akcijske cijene kolko vidim po trgovinama nisu nista mjenjane,oni imaju gnojivo od prije i cijene su u vecini ostale iste... e sad druga stvar ko bas direktno nabavlja u Kutini ,a nama ostalima nikake vajde od toga.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,219
Ovakve cijene kakve je koner naveo ces tesko nac.
Kod nas je 15-ica oko 370, urea 360, kan 280 tako da ti Ivane sve u svemu nisi uopce lose prosao!
A i te akcijske cijene kolko vidim po trgovinama nisu nista mjenjane,oni imaju gnojivo od prije i cijene su u vecini ostale iste... e sad druga stvar ko bas direktno nabavlja u Kutini ,a nama ostalima nikake vajde od toga.

E pa o tome ja i govorim.
Ne znam ja kakve akcije ima sama tvornica kad je svugdje po trgovinama cijena takva kakva je..
Raspitivao sam se i ovo gdje sam ja uzeo je jos na kraju i najpovoljnije u okolici, zato mi je bilo cudno o kakvim akcijama mi tu govorimo..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Upravo to, akciju ima tvornica. Na trgovcima je oce smanjit cijenu.
Jedino se skupit pa platit kamion da doveze. Meni je sreca sto im je skladiste 20 km od mene.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
Baš me interesira koliko je agro trgovina nabavilo 800 tona (karikiram) gnojiva baš prije pojeftinjenja...moš si mislit...pojedinci jako dobro znaju,jer mene su zvali da ispitam da li će biti akcije,i ja se raspitam i niko u firmi ništa nezna (jedino nisam zvao predsjednika uprave),a trgovci su imali informacije o pojeftinjenju...tako da svi nam farbaju oči!
Nažalost!
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Kolika je razlika u cijeni skladište - Kutina. Nitko još nije snizio ni jedan proizvod , a dosta je gorivo pojeftinilo, niti autobusnu kartu .
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
plin petrokemiji ili od 1.4 je pojeftinio ili od 1.5 pojeftinjuje...gle niti jedan prijevoznik nije snizio usluge prijevoza,nitko ništa..da gorivo ode kunu gore,ajme da vidiš kak bi cijene letile u nebo...
 

Kondor

Član
Tu od
30 Ruj 2012
Poruka
31
Pa poštenim radom se dolazi do takve ušteđevine :icon_anal:

Itekako se poštenim radom može doći do takvih ušteđevina a i puno većih ali treba tražiti zaradu a ne posao.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
moj rođak tvrdi daje jučer digo lovu na bankomatu sa zaštičenog

Tvoj rođak je lažov, tvrdim sa sigurnošću.

lažov ili ne vratio mi dug a ništa tržio nije ,to znam
i kod mene na računu još ništa
samo kaže da to nije ni 30% onoga što očekuje da bi trebao dobiti pa me zamolio da pogledam kod sebe šta je to sjelo
a kod mene nula
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,535
Kolika je razlika u cijeni skladište - Kutina. Nitko još nije snizio ni jedan proizvod , a dosta je gorivo pojeftinilo, niti autobusnu kartu .
Sitna.
Ni meni, a ni jednom drugom seljaku ne pada na pamet snizit cijenu usluge zbog nize cijene goriva. Jedino mogu biti nize cijene nasih proizvoda. A tu problem pocinje od vrha. Koliko god pojeftinis proizvodnju ili uslugu drzava nadje nacin da ti stavi novi namet.
 
Tu od
20 Sij 2016
Poruka
76
cc3a129feb1dacb3eeee6177963759d7.jpg
evo cijena iz ktc-a

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh