• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Imaju oni Grci, oni su isto poprilicno tupasti. Samo sto ti ni kurca ne rade.
Ja na te prosvjede mogu jedino doc romobilom, jer mi nista nije registrirano :icon_madu:
Al ajd, evo do sad 5700 kn, treba jos za mlade, a valjda ce jos nesto. Prosli put je bilo 9600, velika razlika. Taman da jos bude 5000 bilo bi odlicno. A ostalo kad bude.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kako su ljepo pričali za ruralni tako i za predavanja o poticajima
A nakraju su nas tak ljepo otpilili
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nesmijem ni pisati koliko sam dobio, tuga i jad, nije vrijedno spomena......ili još nešto trebaju uplatiti, jer je nemoguće, a nemam nikakvih dugova ili slično.....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Rečeno je da u drugoj isplati se budu dugovi podmirivali,gamad,najgore je ovo njihovo žnj ,bnj,efgh,stavke što su isplatili,sve u svemu svake godine si uzmu neki postotak,ove godine bi moglo to doći i do 20 % manje,ali bitno da ovaj niškorist ministar i svita izlaze u medije i natpise da je proračun za poljoprivredu 5 milijardi i nešto a bez daljnjih objašnjenja tko koliko dobiva,ovako je to sve čisti kriminal
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Placanje za poljop prakse korisne za klimu i okolis sjelo jutros,za mlade jos nista nije cak ni odobreno a s tim da nam to nije ni u 11 mj placeno radi administrativne provjere pa koliko treba to provjeravat imamo sve potrebne preduvjete!!
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Placanje za poljop prakse korisne za klimu i okolis sjelo jutros,za mlade jos nista nije cak ni odobreno a s tim da nam to nije ni u 11 mj placeno radi administrativne provjere pa koliko treba to provjeravat imamo sve potrebne preduvjete!!
Kakva ti je situacija sa današnjim plaćanjem po ha?Koliko iznosi samo to danas po ha.
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
To vise nitko ne zna izracunat ovo danas je u pola manje od onog u 11 mj,ispada 200 kn po ha
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
A kako se nitko ništa ne očituje vezano za isplatu,ni od strane agencije a ni ministarstvo poljoprivrede.
 

klint1

Član
Tu od
17 Lip 2015
Poruka
57
Jućer je onaj konj u plodovima zemlje rekao da je poticaj isplaćen i da se sve prasi po njivama u slavoniji koliko se sije,ma prava idila!Nema tu ništa bez revolucije lažu nas naoćigled!
 

novi

Novi član
Tu od
11 Velj 2016
Poruka
25
nisam zval u agenciju kad su mi lani isplatili predujam pa sam si mislil da bu sve ok, ali nije... moral bum zvati...
 

Siggy

Novi član
Tu od
26 Ožu 2015
Poruka
16
561kn plaćanje za poljup.prakse korisne za klimu i okoliš!

Poslano sa mog Z150 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh