• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
To ti je super vrijednost
Jel neki imaju i 115 eura
Jučer na otvorenom opće nisu pitali za zemlju zato je smanjeno pa jedan i drugi stočar imaju pun kufer zemlje koju obrađuju
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Meni sjela u ponedjeljak treća uplata tako da je to ukupno sjelo oko 3400 kn a sad ne znam za šta jer piše samo agencija za plaćanje pa me zanima gdje piše za šta su ti novci kao kod @ sine nomine u prošlim postovima?
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Na izvodu to i piše, mislim barem su mi tako rekli pošto ja radim u Zagrebu, a opg je na oca pa samo on može u banci tražiti te izvode i tako su mi rekli da piše. Ako lažu mene ja lažem Vas.
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
ja nemam opciju za mlade poljop. ni za ekološku ni zelenu ni ne znam kak se koja zove. dobio sam dvije uplate i ak pridodam jesensku onda možda ni ne bude treće sada. a jel bude u petom mjesecu? da barem kupim KAN za to malo kaj ću sijati...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To je bilo jučerašnje stanje na računu,ne znam kad je počelo sjedati,ni hoće li biti još. Ako se ne varam,za onaj avans je bila nešto veća svota.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
To ti znači da za proizvodnu 2015 budeš dobio po ha osnovno plaćanje u iznosu od 168e +70% zeleno, + ostale mjere ako si u njima.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
734
Sjelo mi jos 200,76 kn po ha.
Nisam digao izvod pa ne znam na koliko uplata. U akontaciji je bilo 697 i sada sa ovim 680, znaci 1377 po ha za 2015. To je vise od osnovnog na koje imam pravo.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Prve dvije uplate su osnovno
A 3 je zeleno a četvrta preraspodjeljeno ili za prvih 20 ha
 

dragutin59

Novi član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
9
Pozdrav...Molim Vas inf ako netko zna koliko još treba biti isplačeno do kraja 6 mjeseca???
Znači predujam je bio + ove isplate sada i koliko još nam moraju isplatiti???
Jel ovo sa predujmom od prošle godine + sad ovo šta su isplatili bilo
ukupno 50% ??
Hvala.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Vi koji ste blokirani od porezne (ako Vas ima...) da li su Vam uzeli ove sve uplate koje su Vam sjele na poslovni/žiro račun (ne zaštićeni)?
Jer bilo je rečeno da se porezna nebude smjela namiriti s ovim novcima jer dolaze iz EU kak ti....
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Koliko se dobije para po hektaru zemlje ako je zemlja u ugaru ili ako je na zemlji neka kultura ?
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
250
Isto je iznos i max 3 godine zaredom moze ista parcela na ugar. Nisam siguran jel jos ima neki postotak koliko povrsina smije bit pod ugarom.
 

uppo

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
8
Vi koji ste blokirani od porezne (ako Vas ima...) da li su Vam uzeli ove sve uplate koje su Vam sjele na poslovni/žiro račun (ne zaštićeni)?
Jer bilo je rečeno da se porezna nebude smjela namiriti s ovim novcima jer dolaze iz EU kak ti....

Mi smo blokirani od strane Porezne uprave, i sve su nam uzeli do sada sto je uplaceno od poticaja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh