• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,610
Prije 20-25 neče biti ništa prvo pokupe(porezna) dugovanja pa ostatak puste.

Moje mišljenje????
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Evo ministra..
f440738ad3dacfc523680ec6887d6582.jpg


H. mate9
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Opet promjena,u 11 mjesecu je rečeno da u veljači bude 80 % a ostatak do kraja lipnja,budemo vidjeli šta i koliko bude
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kada sam prošli mjesec zvao u agenciju nevezano za potporu (zvao sam središnjicu u ZG) pitao sam i da li ide isplata u veljači, rekli su da to neće biti gotovo u veljači već će ići do travnja.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,921
Da li vi ekološki dobivate ko i mi konvencionalni osnovno+zeleno+preraspodijeljeno+ ekološku,ili samo ekološku?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Već je izmjena...na Agroklubu su upravo objavili da ide isplata od 19.02. a drugi dio u svibnju pa tako i IAKS mjere.Već peta izmjena..od kraja siječnja pa do sredine ožujka pa travnja pa evo nas i u svibnju.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh