• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
A nema onih uplata po par lipa i sl.?

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
215 kn/ha,danas sjelo na račun,mislim da je to osnovno. Sve mi se čini da sad budemo dobili manje nego u avansu,po hektaru.
 

newguy

Član
Tu od
12 Svi 2017
Poruka
56
215 kn/ha,danas sjelo na račun,mislim da je to osnovno. Sve mi se čini da sad budemo dobili manje nego u avansu,po hektaru.
I meni se tako čini [emoji848]

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Jedino ako ne idu odvojeno uplate iz EU i RH,pa bude bilo dvije uplate od svakog plaćanja,vidjet čemo do kraja tjedna!?!?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Uplaćeno 200 kuna po hektaru osnovnih plaćanja

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
upravo pogledo uplate od 11.mjeseca.....onaj,kao predujam,po osnovi ove stavke koja se danas isplačivala.....bio više od dvostruko veči nego ovo danas....imam poreznog duga,al mislim da mi od ovg dijela nisu skidal,kad mi se čini da sam po hektaru među jačima koji su danas napisali koliko su dobili,neznam šta to znači,hoče li isplačivati u više navrata....:fiery::fiery:
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
292
upravo pogledo uplate od 11.mjeseca.....onaj,kao predujam,po osnovi ove stavke koja se danas isplačivala.....bio više od dvostruko veči nego ovo danas....imam poreznog duga,al mislim da mi od ovg dijela nisu skidal,kad mi se čini da sam po hektaru među jačima koji su danas napisali koliko su dobili,neznam šta to znači,hoče li isplačivati u više navrata....:fiery::fiery:

Ista situacija i kod mene.Strpimo se da vidimo šta će sve i koliko platiti u ovoj rati:=-:
 

hajduk

Dobro znana faca
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
503
Ja sam jučer dobio 760,00 kuna po hektaru, samo nisam dobio izvod pa ne znam što su uplatili
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh