• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Treba biti još 2. rata u svibnju za izravna plaćanja. I naravno još one druge mjere za isplatu.
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ma znam da ima jos tih,al me buni sto pise ovo sto je odobreno odobreno je za predujam i prvu ratu,nigdje nepise da je tu i druga il neka treca rata
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Kome je bila kontrola krece isplata tek 5.3.
Informacija iz agencije.
A ja sam u kontroli svaki put dosad.
Bili su 4 puta jesenas i sad prije par dana. Morat cu postat puno manje ljubazan pa mozda prestanu dolazit.

Svaki put ti bila kontrola na terenu, meni nista nije plaćeno do sad a uredno mi kažu da sam u administrativnoj kontroli?!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Nema druge rate pišete gluposti.. To što piše u odlukama je sve za 2017...
Ja sam sve uplate zbrojio i ispada da sam dobio skoro 96% znači ostalo još Iaks u petom mjesecu.. Ispada mi oko 1720 kuna po hektaru.. Prošle godine nisam dobio ni toliko...
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ne pišemo gluposti ,nego treba pogledati u plan isplate gdje piše da u drugoj rati ide oko 475 milijuna kuna za izravna plaćanja( preostali iznos).
 
Posljednje uređivanje:

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ne pisemo mi gluposti,posto mi je prvi put da primam poticaj ,valjda smijem pitati ako nesto ne razumijem.Sto se tice samog poticaja stvarno nije u redu da netko n8je jos dobio nista,netko pola,a netko sve.Do sad sam radio 18g bez poticaja,pa mogu i sad.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Ja isto mislim da nama konvencionalnima još samo IAKS nedostaje...to onda stoji da je sve plačeno u drugom mjesecu a ovi dodaci kao ne spadaju pod osnovna,zelena i preraspodijeljena...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Tako je komer...Možda se nisam dobro izrazio. Konvencionalna je isplaćena u cijelosti ili malo nešto fali ali sitno..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Hehe.a uvijek je malo para kad nama treba :D
nebi se žalio da je više,ali bolje išta nego ništa.
Suma sumarum ostala je IAKS i eko ako se ne varam...pvp će ići još ovaj tjedan..i mislim da je nama to to..one mjere 10,11 i 13 u svibnju
 

zemljanin

Član
Tu od
23 Stu 2016
Poruka
50
Svaki put ti bila kontrola na terenu, meni nista nije plaćeno do sad a uredno mi kažu da sam u administrativnoj kontroli?!

Kontrole od 10.mj.: ekoloska, veterinarska, agencije za placanja dvaput i sad HPA.
Ja ne mogu zamislit da nekima nije sjeo ni predujam i kako je tim ljudima ako su racunali na taj novac.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Jesu ti iz agencije za plaćanja bili prije isplate predujma ili poslije? Kod mene prva rata 0kn/ha do sada....
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Prije uplate su bili. Taj put su valjda stigli obraditi a sad ne. Jos cekam, ni lipe nema. Kazu iza 5.3.

Meni nisu bili uopce, a nisu platili ni avans..sad zadnja inf da sam uredan sto se tice administrativne kontrole ali pare tek vjerojatno u 3 mjesecu...sve je to mulj cini se meni!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh