• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,462
A mene interesira subvencija osiguranja. Onih obećanih 25 % od premije....
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Bip ,nula bodova a neće mi otvoriti agronet,stalno javlja da neispravna lozinka,sutra budem išao u grad pa budem skočio do agencije da kod njih vidim el ima šta za nadu,nego dali netko zna kad se približno isplačuje poticaj za sjetvu pšenice2011?
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pa ministar je neki dan na tv izjavio osobno da će se sve zaostalo iz prošle godine isplatiti u roku od dva-tri tjedna,a kako kaže,riječ je o 400 milijuna kuna.Tako da odmah poslije Nove Godine počnu sa isplatom ovogodišnjih poticaja,kako bi se pomoglo selu pogođenom sušom.Čula sam na svoja uha i gledala ga svojim očima,ali tako je isto proljetos tvrdio da će sve obaveze države(poticaji)biti isplačeni do 30.06.,jer je to zakonska obaveza države,a sada će nam kao ići na ruku,pa će se zaostalo isplatiti već kroz dva-tri tjedna.A danas je,ako se ne varam,24.08.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
kaze stara narodna,,,sto reko i poreko,,,a to ce bit prije,,nikome nista vise ne vjerujem,,i tocka,,mogu pricat sta hoce,,ne vjerujem im nistaaaaaaaaaaaaaaa,,
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Pa ministar je neki dan na tv izjavio osobno da će se sve zaostalo iz prošle godine isplatiti u roku od dva-tri tjedna,a kako kaže,riječ je o 400 milijuna kuna.Tako da odmah poslije Nove Godine počnu sa isplatom ovogodišnjih poticaja,kako bi se pomoglo selu pogođenom sušom.Čula sam na svoja uha i gledala ga svojim očima,ali tako je isto proljetos tvrdio da će sve obaveze države(poticaji)biti isplačeni do 30.06.,jer je to zakonska obaveza države,a sada će nam kao ići na ruku,pa će se zaostalo isplatiti već kroz dva-tri tjedna.A danas je,ako se ne varam,24.08.

pa jel kome šta ovaj tjedan uplačeno ??????????????????????
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
pa jel kome šta ovaj tjedan uplačeno ??????????????????????

Pa pričekaj malo,bila je riječ o tri-četiri tjedna,a još nije prošao niti jedan.:weedman:Sada će nas lijepo priučiti da živimo po onoj-čekaj magare da trava naraste.Pa kada su magarca konačno priučili da ne jede.a on krepao.A oni se čudili-kako baš sada,kada više uopće nije jeo.
 
S

seljaček

Guest
Pa pričekaj malo,bila je riječ o tri-četiri tjedna,a još nije prošao niti jedan.:weedman:Sada će nas lijepo priučiti da živimo po onoj-čekaj magare da trava naraste.Pa kada su magarca konačno priučili da ne jede.a on krepao.A oni se čudili-kako baš sada,kada više uopće nije jeo.

Ovaj magarac neće krepat ali bi se mogo dobro ritnut
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Ovaj magarac neće krepat ali bi se mogo dobro ritnut
ma ja mislim da mi samo njačemo, a od ritanja ništa

Pa pričekaj malo,bila je riječ o tri-četiri tjedna,a još nije prošao niti jedan.:weedman:Sada će nas lijepo priučiti da živimo po onoj-čekaj magare da trava naraste.Pa kada su magarca konačno priučili da ne jede.a on krepao.A oni se čudili-kako baš sada,kada više uopće nije jeo.

imaš pravo,baš smo pravi magarci i to oni tegleči......
 
Posljednje uređivanje:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Samo njačemo i ne samo seljaci već i radnici, švabe i ostali su na ulici kad im uskrate deset puta manje prava.
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
:confused:Ništa mi nije jasno koliko se treba dobiti kn po he voćnjaka poticaja:?:
 

LEBINAC

Novi član
Tu od
26 Sij 2011
Poruka
17
U VEČERNJAKU PIŠE DA ISPLATA OD 240 MILIJUNA KREĆE DANAS
a na riznici uplačeno samo 220 000 kuna e sad ga j....
jel sjelo kome danas što ??????????????
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
U VEČERNJAKU PIŠE DA ISPLATA OD 240 MILIJUNA KREĆE DANAS
a na riznici uplačeno samo 220 000 kuna e sad ga j....
jel sjelo kome danas što ??????????????

meni je sjelo......mislim da su mi sa ovim isplatili cijeli iznos za zemlju........ostaju mi još muzne krave i tov !!!!!!!!!!!!!!:gitarist::partyman:
 
M

MOCO

Guest
ja mislim da riznicu nemoram gledat jer ni zadnji put nije bilo ništ za vidit a isplata je krenula
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
32
Danas sjelo do kraja za osnovno plačanje po poljoprivrednoj površini, ostaje nam čekati i nadati se da budu isplatili i za mliječne krave.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh