• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
D

duga

Guest
Molim vas pomagajte!!!! Kao što sam već napisala poticaje još nisam dobila...čula se sa agencijom i bit će mi uplaćeno samo trebam otvoriti zaštićeni ŽIRO račun, za koji mi u fini tvrde da nije moguće otvoriti ŽIRO, već TEKUĆI račun a na tekući se poticaji ne isplaćuju.
Ima li tko iskustva s time?
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Odi u finu i trebaš dobiti nekakav papir sa kojim ideš u bilo koju banku i zatraži da ti otvore zaštićeni žiro račun. Objasni im za šta ti treba i čekat ćeš koji dan. Kad dobiješ taj račun ideš u ispostavu poljoprivredne agencije i zatražiš PROMJENU RAČUNA na upisniku,tad oni izvrše promjenu računa na upisniku a istovremeno ga i unesu i u bazu AGENCIJE ZA PLAĆANJA i to je to automatski oni u ZG vide taj račun i na njega izvrše uplatu.Pazi taj račun koristi samo za poticaj i još neke druge uplate koje su oslobođena ovrhe ali ne poslovati(prodaja i drugo) jer si u prekršaju.:vragek:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
zaštičeni račun možeš tek otvoriti kad ti je blokiran račun na koji si dobivao novčana sredstva do sada,meni su ljetos stavili ovrhu radi neplačenih doprinosa,otvorio sam zaštičeni račun i pri otvaranju je napomenuto da sve uplate od ministarstva poljoprivrede idu na taj a prihod od mljeka na zablokirani,pošto se predalo nešto pšenice i kada su sjeli novci dug se namirio i blokada je skinuta ali evo još nisu iz Fine zatvorili taj račun a prošli tjedan je bio neki poticaj i sjeo na zaštičeni:prayer::prayer:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
A jel možemo mi državi blokirat račun kad ne uplati plaće svojim službenicima? Mislim blokirati zaduživanje sa obveznicama, stranim kreditima i ostalim financijskm aparatima?
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Samo da izvjestim da će ići isplata 25% premije osiguranja, danas doznao u ugodnom razgovoru sa službenicom agencije, rekla da se isplata oćekuje kroz 3 tjedna, ne prije
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Samo da izvjestim da će ići isplata 25% premije osiguranja, danas doznao u ugodnom razgovoru sa službenicom agencije, rekla da se isplata oćekuje kroz 3 tjedna, ne prije

Iz njenih usta u božje uši....a kune na naše račune !!!!!:prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,462
Iz njenih usta u božje uši....a kune na naše račune !!!!!:prayer::prayer::prayer::prayer::prayer:

Da, to bi bilo lijepo, i to su neki novci, čak će doći u vrijeme dok i nisu više neophodni za preživljavanje, dakle punjenje proračuna8)
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
krajem 8.mj sjelo za tov junadi druga polovica 2011.g...čist sam se ugodno iznenadil...:partyman::gitarist:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
krajem 8.mj sjelo za tov junadi druga polovica 2011.g...čist sam se ugodno iznenadil...:partyman::gitarist:

Koliko ti je sjelo % sjelo u prvoj polovini a koliko u drugoj?

Meni je u prvoj polovini sjelo nekih 40% a sada u drugoj 5%,pa mi ništa nije jasno :evil:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
967
Koliko ti je sjelo % sjelo u prvoj polovini a koliko u drugoj?

Meni je u prvoj polovini sjelo nekih 40% a sada u drugoj 5%,pa mi ništa nije jasno :evil:
hehehehe a kaj misliš da je meni jasno...neznam ni koliko sam prvog dijela dobil,a kamoli drugog i jel je to sve ili bude još...a za daljnje prijave još niko ništa nezna...sam trpam one papire na hrpu i čekam ko ozebli sunce:madmana::madmana::madmana:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
jel ima onih koji nisu dobili ništa zbog duga? ja čuo da su sve isplatili a jedan moj dužnik kaže da nema love jer nije dobio poticaj zbog duga,a ministar kaže sve isplatili,tko sad mulja??
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
hehehehe a kaj misliš da je meni jasno...neznam ni koliko sam prvog dijela dobil,a kamoli drugog i jel je to sve ili bude još...a za daljnje prijave još niko ništa nezna...sam trpam one papire na hrpu i čekam ko ozebli sunce:madmana::madmana::madmana:

provjerite si obavjesti na agronetu---bio sam sto posto siguran da mi imaju još za isplatiti za tov i mliječne krave dok jučer nisam otvorio pdf i kad se zbroji isplačeno i obustave dobije se odobreni iznos i to je kraj priće !!!!!!!!!
 

JAROMIR

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
98
Pitanje

Šta će biti sa TUG 304, hoće li to biti isplačeno ili je otpisano i zaboravljeno.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
očito da ste svi koji ste bili dužni nešto državi ipak dobili poticaje. javite se ako ima onih koji nisu dobili a dužni su.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Samo da izvjestim da će ići isplata 25% premije osiguranja, danas doznao u ugodnom razgovoru sa službenicom agencije, rekla da se isplata oćekuje kroz 3 tjedna, ne prije

prošla su tri tjedna a pošto imam negdje oko 7000 za povrat volio bi da je ta ljubazna službenica govorila istinu....
a šta je sa premijama ????????????
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
provjerite si obavjesti na agronetu---bio sam sto posto siguran da mi imaju još za isplatiti za tov i mliječne krave dok jučer nisam otvorio pdf i kad se zbroji isplačeno i obustave dobije se odobreni iznos i to je kraj priće !!!!!!!!!

gdje da provjerim,kuda treba ic,gdje je taj pdf,molim da objasnis korak po korak :oops:
udjem u taj agronet,i ne mogu to naci :S
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
reigistri i evidencije
osnovni podaci

Obavijest o visini isplaćenih sredstava za 2011
Preuzmi obavijest
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
e hvala,sve sam ja to našao,ali ne želi mi otvorit taj pdf,izbaci mi ovo:
 
M

MOCO

Guest
to je i meni izbacivalo kad sam ispunjavao zahtjev za poticaj i izludilo me!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh