• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Pa agencija bi onda morala sve provijeravati tko je dužan a tko ne,to su gluposti,pa kod nas su svi dobili poticaj za 2011 a tko je dužan državi država ga blokira i naplati se.Za 2012 još nema ništa,a ti ljudi u agenciji svašta pričaju jel ih ima koji pričaju šta čuju a ne šta je stvarnost.Ako je tako kod mene u opčini a svi smo ista država pa nema razloga da je u nekoj drugoj župaiji ili opčini drukčije.Tko nedobije poticaj možda postoji neki drugi razlog.Ima ljudi koji nisu ni lipe nikom dužni pa greškom ne dobiju poticaj znam i takve.
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Pa agencija bi onda morala sve provijeravati tko je dužan a tko ne,to su gluposti,pa kod nas su svi dobili poticaj za 2011 a tko je dužan državi država ga blokira i naplati se.Za 2012 još nema ništa,a ti ljudi u agenciji svašta pričaju jel ih ima koji pričaju šta čuju a ne šta je stvarnost.Ako je tako kod mene u opčini a svi smo ista država pa nema razloga da je u nekoj drugoj župaiji ili opčini drukčije.Tko nedobije poticaj možda postoji neki drugi razlog.Ima ljudi koji nisu ni lipe nikom dužni pa greškom ne dobiju poticaj znam i takve.

porezna je na zahtjev ministra poslala popis svih dužnika koji trebaju dobiti poticaj i tako znaju tko je dužan,i tim ljudima nisu dali ništa.
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
nije niko dobio poticaj,,prvi dobijaju,ne clanovi,,pa tek onda clanovi foruma,,:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,655
nije niko dobio poticaj,,prvi dobijaju,ne clanovi,,pa tek onda clanovi foruma,,:icon_fU::icon_fU::icon_fU:
ova ti je dobra..i ja sam primjetio da su svi friški članovi jako aktivni u ovoj temi.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
porezna je na zahtjev ministra poslala popis svih dužnika koji trebaju dobiti poticaj i tako znaju tko je dužan,i tim ljudima nisu dali ništa.
Dobro ak je tak,ja kažem kak je kod nas bilo prošle godine a isto su pričali da porezni dužnici neče dobiti poticaj a ipak su dobili.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
možda malo glupo pitanje al nema veze... kolko dobiš opče poticaja od kukuruza ,ječam,tritikal.. imal sam prijavljeno oko 5 ha kukuruza i oko 2 ha žita a za ostalo nemam papire ...za sad još nije nikaj došlo ali sigurno ni nebude ubrzo..fala bogu dug otplačen prošle godine tak da bi moral dojti poticaj sam pitanje kad...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
izgleda da poticaj ide po partiskoj liniji to nikada nije tako islo ........
kada vidim sta ovia vlast radi zlo mi je.. ZIVIO COBAMKOVIC...on je barem uvijek ispunio sto je obecao........
 
N

Nevjernik

Guest
HDZ je i doveo ovukatastrofu i uništio Hrvatsku baš bi bilo zgodno da se vrate ona poticaj nikako ne bi vidili.
Ovi su počeli u 1 mjesecu uplaćivati dok su ovi rastezali tokom cjele godine.
I davali bezveze npr jedan moj susjed je prijavljivao poticaja za 30000 kuna i nikom nista.
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
27
jel neko dobio poticaj????????????????????????????????

neznam sta te konkretno zanima al evo mi dobili jednu premiju z amlijeko i danas bila neka sitnarija za mljecne krave
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sumnjam,jučer mi prijatelj rekao da se još ne bude vidjelo,radi u uredu od agencije pa valjda nešto zna,s obzirom na našu administraciju ,bude dobro ak stave do kraja godine:icon_weed::icon_weed:
 

becka snicla

Član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
52
Dobro ak je tak,ja kažem kak je kod nas bilo prošle godine a isto su pričali da porezni dužnici neče dobiti poticaj a ipak su dobili.

evo ovako, sad zvao agenciju za placanje,juce isplaceno za repu,ja nisam dobio a razlog na listi poreznih duznika,duzan cca 10% od iznosa cijelog poticaja,i gospodja kaze za sad nista dok i ako se ne odluci drugacije,eto...
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Dobro kažeš Čobi i Hdz uz sve njihove mane se prema seljaku odnosio daleko korektnije .Znate onu izreku HDZ je krao i nama dao a ovi kradu a name de dadu.
U svakom slučaju kad je seljaku došla voda do grla dali su nam neku naknadu izmislili neki dodatak kao onaj na mlijeko.Pod HDZ -om seljaku je bilo bolje.
 

Meduza

Novi član
Tu od
29 Stu 2009
Poruka
23
meni je zanimljivo sto sada nigdje niko ne spominje isplatu ni HPK niti seljacke udruge a15 je davno prosao......

Ne znam jesi li član HPK, ali ljudi često očekuju da se netko drugi za njih bori, da zastupa njihove interese, a ne daju mu legitimitet (čitaj: nisu članovi) i drže se po strani. Ja jesam član HPK, plaćam članarinu i sudjelujem u radu koliko mogu. U razgovorima s ministrom Linićem jesenas, HPK je dogovorila da isplata ide i siječnju i to u cijelosti. Mislim da to nije zanemariv rezultat. Neozboljno bi bilo nakon toga da se HPK digna na noge prije vremena. Dajmo im vremena da vidimo hoće li i kako ispuniti dogovoreno. Ako ne budemo zadovoljni onda treba graknut, ali tko će graknut, ako HPK nema članova?! Kolika je to trenutno snaga? Na mogu vjerovat da seljaci imaju priliku biti pod „jednom kapom“ (HPK),ali im je teško ispuniti pristupnicu i platiti članarinu. Šteta za svih nas i budućnost agrara. Samo za informaciju GODIŠNJA članarina iznosi 0,5% od visine poticaja, što na poticaj od 100.000 kn iznosi 500 kn, pa sad... tko misli da HPK ništa ne radi, neka se učlani i utječe na to, uskoro su izbori u HPK!
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
ja sam samo htio reci da dok je bilo HDZa znalo se kada ce biti poticaj i u kojem iznosu a dobivali su svi kako je i red dok kod ovih danas je sve obavijeno velom tajne.......

sto se tice HPK meduza je u pravu da smo se uclanili imala bi legitimitet jer bi bilo vise clanova to je OK
zato je vlada ukinula obavezno clanstvo da mogu sa njima kako hoce.

ali cinjenica je da se ova vlada oglusila na sve nase vapaje od mljeka do ove suse lane(ne daj boze da se ponovi)
nista nam na pomazu nego samo rade za strani krupni kapital a sve protiv malog covjeka i seljaka..
i sada kada smo u tim problemima prezivili do sjecnja oni nas jos zavlace sa onim sto su obecali -to je strasno..
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh