• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
imaš li duga u poreznoj????:mad:

To nema veze ,misllim dug jer svi če dobiti poticaj samo kad bude love,ja sam lani imao duga u visini pola iznosa poticaja i dobio sam poticaj bez problema,osim što su mi blokirali račun i podmirili si dug,a meni šta ostane..:icon_thumright:
 
B

banovina

Guest
Nov sam na forumu,ali vas jako dugo čitam....pa da i ja komentiram temu poticaja!onaj tko ima duga u poreznoj ništa od poticaja...:frown:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Imam službenu informaciju da bez obzira na dugovanje isplata ide i dužnicima, jer i tako su blokirani i novac ide u poreznu-ako je blokada od porezne.

Oni koji nisu dobili poticaj, oni su prvi na listi za isplatu , sutra preksutra-nakon mljeka.

E sad ovaj novi krug poticaja i dužnika, najlogičnije bi bilo prvo isplatiti onima koji su blokirani, jer za 24h isti novac bi se vratio u proračun.

da ako je blokiran,ali ovaj nije blokiran,i kaže da još ništa nije dobio a jučer su kao isplačivali ta posebna plaćanja. ja mislim da ništa sa dužnicima do dogovora kako to prelomiti,ili ga blokirati i da se svi naplate pa njemu šta ostane. jer oni njemu mogu isplatiti a on potroši lovu i opet ostane dužan svima,dale jedino blokada računa.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Onaj tko ima veči dug od poticaja taj ima problem,a drugi koji imaju više za dobiti (poticaja) nego što su dužni ti ga i dobiju. kod mene tj. na mom području je bilo tako sa poticajem za 2011.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Nov sam na forumu,ali vas jako dugo čitam....pa da i ja komentiram temu poticaja!onaj tko ima duga u poreznoj ništa od poticaja...:frown:
Ako račun nije u blokadi ne mora značiti da nemam dug ,nego dug nije tolliki da mi se račun treba zbog njega i blokirati.Iako kod mene na području grada lani je bilo pojedinaca koji su imali dug u poreznoj i po par 100 tisuča kuna i nisu bili blokirani i dobili su poticaj tako da tu nema pravila.
 
B

banovina

Guest
Ti Banovina prvu poruku na forumu napises i odmah kontra nego sto svi pricaju, pa kako bas to

to što mi je prva poruka na forumu ne znači da nije istina...osobno sam kontaktirao agenciju za plačanje i potvrdili su mi da necu dobiti poticaj!svatko može provjeriti to u agenciji...poticaja za dužnike nema,potvrdili mi to usmeno i pismeno!:icon_sad:
 
B

banovina

Guest
Ako račun nije u blokadi ne mora značiti da nemam dug ,nego dug nije tolliki da mi se račun treba zbog njega i blokirati.Iako kod mene na području grada lani je bilo pojedinaca koji su imali dug u poreznoj i po par 100 tisuča kuna i nisu bili blokirani i dobili su poticaj tako da tu nema pravila.

slažem se...ni meni nije račun u blokadi... to je takozvana "pat" pozicija!istina mnogi su lani dobili poticaj a imali su dug preko 100 000 kuna...ja imam dug od 7000 kuna trebam dobit oko 60 000 i kažu mi da ništa od poticaja!
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
imaš li duga u poreznoj????:mad:

imam nesto malo duga!Ali mi je zena iz agencije prije nekoliko dana rekla ,da koliko ona zna novi ovrsni zakon jos nije stavljen u funkciju!Znaci da po starome sistemu ovrhe ,trebao bi mi biti poticaj vidljiv na racunu ,samo sto ga nemogu podici dok ne uplatim poreznoj dug!Ovakav nacin ,ovrhe je prosle godine sjelo braticu na poticaj i morao je posuditi novac od lege,tek kad je uplatio dug mogao je podici poticaj!U svakom slucaju katastrofa !!!!!!:mad:
 
P

Prikolica

Guest
Ja mislim da to nije moguce!MIslim da ce svi dobiti poticaj tako sam cuo!!!!!!!!
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Ja mislim da to nije moguce!MIslim da ce svi dobiti poticaj tako sam cuo!!!!!!!!

Potpisujem,uskoro čemo i to vidjeti nadam se, pa nije valljda da svi ovi koji su danas i jučer dobili lovu nemaju ni lipe duga....:icon_pray:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
slažem se...ni meni nije račun u blokadi... to je takozvana "pat" pozicija!istina mnogi su lani dobili poticaj a imali su dug preko 100 000 kuna...ja imam dug od 7000 kuna trebam dobit oko 60 000 i kažu mi da ništa od poticaja!

to nije istina,taj tko ti je to rekao nema pojma šta priča. kako takve gluposti možete pisati,pa šta ste sve napisali to je čudo. prošle godine je bilo ako ti je dug veći od 50posto poticaja nisi dobio,i to je to,sve ostalo je isplaćeno. ove godine će nešto morati napraviti i po pitanju dužnika sa većim dugom jer nemože se ovako do beskonačnosti,riješenje mora biti,a jedino moguće i zakonski je to da sve dužnike blokiraju i tek onda isplate dug da se država naplati i to je to,a ovo da su novci vidljivi ili da imaš deset puta manji dug od poticaja i da nisi dobio je čista glupost.
 
B

banovina

Guest
nitko sretniji od mene ako sam u krivu!ali kad očekujete poticaj i kažu vam da od njega ništa onda vam nije svejedno...
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
imam duga u poreznoj ali mi račun nije blokiran i do sada mi ništa nije uplačeno
ima li ko da je dobio novce a da je u sličnoj situaciji??????
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
imam duga u poreznoj ali mi račun nije blokiran i do sada mi ništa nije uplačeno
ima li ko da je dobio novce a da je u sličnoj situaciji??????

još nešto da riješimo,dug u poreznoj je uvijek postojeći,dakle nema toga tko ga nema,jer ako posluješ onda si i dužan,ja sam danas platio sve račune a sutra već postoji duga za neki sutrašnji račun i tako konstantno,stvar je je u starosti duga i koliki je. recimo nova uredba Linića je sve što je prošlo 60 dana od naplate ide u blokadu jer nije redovno plaćeno,e to je problem. da se tako radilo prije deset godina nebi sad bilo nelikvidnosti i neplaćanja,ali to je neka druga tema,a i blokade računa su nelegalno sredstvo,to se radi samo kod nas,toga vanka nema,postoje druga sredstva naplate ali kao što sam rekao to je druga tema.
 

mf5445

Novi član
Tu od
5 Velj 2012
Poruka
24
dal taamo u agrenciji znaju kad ce isplate za zemlju i koji je broj ako netko moze dat?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh