• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Toma nemoj vikati na mene ja samo prenosim ono što su rekli u agenciji .O njima ja imam isto mišljenje kao i ti
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
kolega lane nije dobio 30 000 tisuca zbog duga od 18 000..a nisu mu htjeli odbiti dug a ostalo isplatiti.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Danas su u agenciji rekli da će do kraja mjeseca ići potpore samo neznaju dali u 100% iznosu za sve osim za porezne dužnike.



Do kraja mjeseca je ostalo još samo dva dana.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Danas su u agenciji rekli da će do kraja mjeseca ići potpore samo neznaju dali u 100% iznosu za sve osim za porezne dužnike.


Ovo nije točno....
I oni koji su dužni budu dobili potpore na račun, i naravno ako su blokirani novac će se presumjeriti...
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Ovo nije točno....
I oni koji su dužni budu dobili potpore na račun, i naravno ako su blokirani novac će se presumjeriti...
evo dodali u riznicu da su isplatili danas još 98mil kn a za što javite tko je što dobio
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Ovo nije točno....
I oni koji su dužni budu dobili potpore na račun, i naravno ako su blokirani novac će se presumjeriti...

kako znaš,ja imam informaciju da se još ne zna šta će biti sa dužnicima? imam neke dužnike pa s nadam.
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Ja znam ljude koji su i prošle i predprošle godine bili dužni državi pa su dobili poticaj,stvar je samo jesu li im računi na koj primaju poticaj blokirani sa strane porezne ili ne,i tako se porezna naplati,tak je kod nas,a pošto smo jedna država valda bi tak trebalo biti onda svima.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ja znam ljude koji su i prošle i predprošle godine bili dužni državi pa su dobili poticaj,stvar je samo jesu li im računi na koj primaju poticaj blokirani sa strane porezne ili ne,i tako se porezna naplati,tak je kod nas,a pošto smo jedna država valda bi tak trebalo biti onda svima.

Ma kakva jedna država, uvijek je država jednima bila majka a drugima maćeha. Mi smo sitne ribe, najprije moraju debelim guskama podmazati vrat s nekoliko stotina milijuna.
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
Evo, stigla premija za mlijeko 6/10 rata. Znaci 6 rata od ukopno 10 koje moraju isplatiti.
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
izgleda da ni oni u agenciji za plačanje neznaju kako će se isplaćivati jer mi je jedan rekao da će bez obzira na dug svi dobiti poticaj a drugi da će se dobiti odluke o visini isplate sa kojima će se u poreznoj dogovoriti o prebijanju duga a ostatak da im se isplati na račun bilo kako bilo nadam se da će oni koji dobe poticaj to objaviti :(party):
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
mislim da su ove 4 isplatili prošle godine,
kod mene na računu:mur: još ništa

Prosle godine smo dobili sveukopno 5 premija ,i sada šestu, znači još 4 nam trebaju isplatiti.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh