• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Ja bi se mogo kladit da od tih poticaja nebu nist ovaj mjesec, Ocmo otvorit kladionu? Ulazem vrecu krumpira.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Ja bi se mogo kladit da od tih poticaja nebu nist ovaj mjesec, Ocmo otvorit kladionu? Ulazem vrecu krumpira.
radije otvori kladionicu dal bude uvršteno plaćanje u riznici za mjesec veljaču-mislim na plan isplate jer kako su krenuli koeficijent da budu išle isplate mogao bi biti jako velik ha?malo se šalim ali dobra ti je ideja s kladionicom.po meni isplata svih poticaja do kraja veljače-17,00 samo sitnica 1,15 kaj misliš o ponudi shvatite kao malu šalu pozz
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
radije otvori kladionicu dal bude uvršteno plaćanje u riznici za mjesec veljaču-mislim na plan isplate jer kako su krenuli koeficijent da budu išle isplate mogao bi biti jako velik ha?malo se šalim ali dobra ti je ideja s kladionicom.po meni isplata svih poticaja do kraja veljače-17,00 samo sitnica 1,15 kaj misliš o ponudi shvatite kao malu šalu pozz


Neće ići kladionica, nema fiskalnu blagajnu, osim ako misli na crno ali onda ide u ćuzu.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
A gazda gizdavi svaka čast za ovu pjesmu skidam kapu , odakle je samo isčupa

bio sam nedavno na njihovom koncertu..:gitarist:stvarno su odpičeni..a pjesmu sam čuo još davno...:partyman::finga:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
meni je zanimljivo sto sada nigdje niko ne spominje isplatu ni HPK niti seljacke udruge a15 je davno prosao......
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sami prilog Vam govori koliko je državi stalo do sela,seljaka,najbolje da nas nema ionako sve uvezu!!!

http://www.agroportal.hr/vijesti/hr...a-placanja-u-dakovu-sutra-najavljen-prosvjed/

To je sigurno prijedlog lažovine ,jer i u BJ županiji se zatvaraju neki uredi a mislim da budu na razini cijele države,kao dobili su naputak iz EU:vragek::vragek:,idu oni na to da jedan dio korisnika odustane i da ne stignu obaviti potrebnu papirologiju,BAGRA,a za isplatu budemo vidjeli rekli su sljepci:weedman::weedman:
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
jedan kolega sadi kamilicu i na zahtjev za poticaj nije stavio jedan iks tamo gdje je trebao i žalio se nekoliko puta i neki dan dobio rješenje doma da ostaje bez 80 000kn zbog nepažnje. e sad,jel to namjerno rade,jer mogli su kod preuzimanja zahtjeva vidjeti da nije napisao taj iks pa ga upozoriti ali ne,ajmo ga sjebati.
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
Gazda ova ti je prava,bravo,a što se tiče onog rotosema nema problema,ako mogu pomoči,rado ću to ućiniti.

e hvala ti puno i ja ak ti mogu gdje tu štau okolici provjeriti samo pitaj ljudi smo:finga:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ajmo forumaši kome sjedne prvom lova danas da počasti sa čipsom:icon_pidu::icon_pidu:
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Ajmo forumaši kome sjedne prvom lova danas da počasti sa čipsom:icon_pidu::icon_pidu:
samo se nadam da neće biti smanjivanja u odnosu na prošlu godinu.mislim da nam se ne umanji možda nekih 20-30 posto jer onda bi moglo doći do pi--darija.neka nam daju ono što su nam obečali,što nam pripada i što smo zaslužili pozz
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Danas su u agenciji rekli da će do kraja mjeseca ići potpore samo neznaju dali u 100% iznosu za sve osim za porezne dužnike.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,007
Da a šta s onim akj nisu dali za prošlu godinu koji su bili poreznoj dužni, to su trebali sredit isto, samo imje lakše ovako... Manje će imat za isplatit... Ili da daju novce ljudima da si plate dug ili da podmire sami i razliku isplate...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh