• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
HPK sve ove godine za nas seljake nije napravila ništa.Sudjelovali su na svim pregovorima ali dobili nisu ništa.Nikakva organizacija nemože nama pomoči.Mi možemo nešto postiči samo masovnim izlaskom na ceste i ne popuštati do ispunjenja zahtjeva.Treba vladu udariti gdje najviše boli isto kao što oni nas udaraju.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ako je netko gledao raspravu u Saboru o poljoprivredi mogao je skužiti da ovoj vlasti nije stalo do sela, naime Milanović je rekao kako će 50 posto farmi muznih krava propasti jer ne znaju radit, a kad ga je Hrg pitao gdje će ti ljudi odgovorio je kak to nije njegova briga, ako hoće neka sele u gradove. Dalje mu je Hrg spočitnuo da su i oni dobili glasove na selu i ne bi se trebali osvećivati selu na ovaj način, a frajer je odgovorio kako nemaju razloga za osvetu ako su dobili glasove. Svi znamo da SDP nije dobio glasove na selu i jasna je njihova politika, pod svaku cijenu održat državni sektor odakle dolaze njihovi glasači.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ovi koji su sada na vlasti napravili su više štete seljacima i poljoprivredi od svih suša i poplava zajedno.Na prijevaru i lažnim obečanjima dobili su glasove radnika učitelja penzionera pa i djela seljaka.Da ove maknemo sa kormila nažalost ne postoji herbicid nego moramo čekati do kraja mandata pa čemo im onda glasovima reči što mislimo o njihovom radu.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Jeste se raspolitizirali. Nije hdz krao i nama dao, to se kaže za Titu, a ne za te lakrdijaše. Tko god da je na vlasti nikad nama neće biti bolje. Bili su i seljaci na vlasti u prošlom mandatu i šta smo dobili? Ukidanje kapitalnih, obavezan pdv, pa su naglo digli granicu dok su ljudi ušli u sustav, dobili smo i laktalis, dobili smo krasne pretpristupne fondove, ispregovarana je propast seljaka sa EU. Ne samo seljaka već kompletne industrije (šta je od nje i ostalo). Ono što nisu prodali prodat će ovi i mi ćemo biti robovi kapitalizma.
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
ja sam samo htio reci da dok je bilo HDZa znalo se kada ce biti poticaj i u kojem iznosu a dobivali su svi kako je i red dok kod ovih danas je sve obavijeno velom tajne.......

sto se tice HPK meduza je u pravu da smo se uclanili imala bi legitimitet jer bi bilo vise clanova to je OK
zato je vlada ukinula obavezno clanstvo da mogu sa njima kako hoce.

ali cinjenica je da se ova vlada oglusila na sve nase vapaje od mljeka do ove suse lane(ne daj boze da se ponovi)
nista nam na pomazu nego samo rade za strani krupni kapital a sve protiv malog covjeka i seljaka..
i sada kada smo u tim problemima prezivili do sjecnja oni nas jos zavlace sa onim sto su obecali -to je strasno..

Isplatili danas 80 mil.. nek napiše ako je netko dobio..
 

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Pozdrav svima, nadam se da sam na dobrom mjestu, u svojoj ispostavi apprra ili kako se već piše, mi od njih troje nitko nije znao reći :icon_rofl: koliki je poticaj po krmači i koliko ide goriva po krmači i koliki je iznos poticaja po ha zemlje(kukuruz,pšenica,tritikal,ječam) pa su me lijepo savjetovali nek pitam nekoga tko prima poticaj za svinje. Može li mi netko reći koliko je to budući da smo početnici i prvi se puta susrećemo sa poticajima.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
da li se uopce zna koliko kuna je poticaj za zemlju ?????????????


koliko vidim i to je tajna..
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
uspio sam dobiti agenciju u Zagrebu:(clap):
nažalost potvrdila mi je ono čega sam se bojao - ko je dužan nema poticaja
znači ako možeš plati ill:icon_hang:
 

teranova

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
47
uspio sam dobiti agenciju u Zagrebu:(clap):
nažalost potvrdila mi je ono čega sam se bojao - ko je dužan nema poticaja
znači ako možeš plati ill:icon_hang:

ja imam nešto duga u poreznoj,ali nisam pod ovrhom i danas mi je sjeo poticaj za mlijeko 6/10, i nešto sitno za mliječne krave i krave dojilje, ali rekao bih da je to samo nekih 10%od ukupnog iznosa koji mi duguju.
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
Evo ovako stoje stvari:
6.rata premije za mlijeko (50% iznos)
- mliječne krave (50% iznos)
- krave dojilje (45%iznos)
- specifična potpora (45% iznos)
To mi potvrđeno iz Agencije!
 
M

MOCO

Guest
mislim da kod mene nije tako kako @krunek kaže jer dobio sam šestu ratu poticaja za mlijeko (puni iznos jedne rate, a ne 50%) i dobio sam nešto za mliječne krave ali ne uklapa mi se ni u šta, možda je nekih 300kn po kravi
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Opet budu ljude izvarali sa tim postotkima,ako su mislili plačati onda su trebali stavka ta i ta i to isplati,a ovako opet bude jamljenja za pojedince na našu nesreču:(devil)::(devil):
 

krunek

Član
Tu od
25 Lis 2009
Poruka
33
mislim da kod mene nije tako kako @krunek kaže jer dobio sam šestu ratu poticaja za mlijeko (puni iznos jedne rate, a ne 50%) i dobio sam nešto za mliječne krave ali ne uklapa mi se ni u šta, možda je nekih 300kn po kravi

Pun iznos i kod mene šta se tiče premije, ja sam samo proslijedio odgovor iz agencije. Očito njihova greška! A što se tiče mliječnih krava.ako imaš kakvog dugovanja prema HPA to ti je skinuto. Možda ti zato i ne štima. :=)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh