• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,725
U agenciji znaju koliko i mi. Laganom pričom zadnjih par mjeseci o poticajima doči će i trenutak kada će se isplatiti. Kako kažu meksikanci manjana.
 

plastenici

Novi član
Tu od
19 Stu 2014
Poruka
6
2000 kn za povrce ali tu je prijavljena i plastenička proizvodnja a za ratarenje 1300kn , u zagrebačkoj banki ko vjeruje vjeruje ko ne nemora pozdrav
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
2000 kn za povrce ali tu je prijavljena i plastenička proizvodnja a za ratarenje 1300kn , u zagrebačkoj banki ko vjeruje vjeruje ko ne nemora pozdrav
Kolega ja imam čudan osječaj da si u rodu sa Lažovinom i da nas samo podje...??!!
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Prca nas.
Taj se tek prijavio ima 4 posta
Nema šanse da bi tak potajno to krenulo pa to bu na sva zvona brujilo
I 1300 je malo previše
 

kiki

Novi član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
10
od kolege koji je cesto u agenciji,pa mi je on tak rekao,ratari 40 % isplataa eko ide sve u cijelosti,nemora to biti sigurno al mi poljopr.stalno zivimo u nadi,pa hajdemo se nadati
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Ja sam od poznanika iz agencije cuo ovako - ratarima u ovom prvom djelu ide 40% osnovica za izracunavanje tih 40% je 2300 kn/ha, i ako nebude rebalansa proracuna to bi trebalo biti isplaceno ukupno. U 100% iznosu u ovom prvom djelu idu autohtone vrste, konji, mlijecne krave, ekoloska proizvodnja, ovce i koze......sve u svemu kako mi je on prenio poticaji ce ove godine stvarno biti veci i to lijepo ali samo ako nebude rebalansa proracuna do druge isplate, a njega ce vjerojatno biti tako da....:/ Pitao sam kad tocno krece isplata odgovor je bio danas, ponedjeljak, utorak to nezna ni dragi bog....
I da , nemoramo biti u riznici prvi dio se financira iz proracuna eu sto znaci da oni nama direktno isplacuju novce na nase ziro racune ... Zivi bili pa vidjeli a u iscekicanju evo malo posla s bijelim s.... Vani
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
100% poticaja se nebude dobilo (nitko), 90-95% od ostvarenih prava če biti isplačeno mislim da je reko u jednoj emisiji 95%.
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ako im EU daje 30 posto valjda će naći još 10 posto da isplate, a ostatak ćemo vidjeti tamo negdje 15-30 lipnja ko i prošle godine i to pitanje koliko posto.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ja sam od poznanika iz agencije cuo ovako - ratarima u ovom prvom djelu ide 40% osnovica za izracunavanje tih 40% je 2300 kn/ha, i ako nebude rebalansa proracuna to bi trebalo biti isplaceno ukupno. U 100% iznosu u ovom prvom djelu idu autohtone vrste, konji, mlijecne krave, ekoloska proizvodnja, ovce i koze......sve u svemu kako mi je on prenio poticaji ce ove godine stvarno biti veci i to lijepo ali samo ako nebude rebalansa proracuna do druge isplate, a njega ce vjerojatno biti tako da....:/ Pitao sam kad tocno krece isplata odgovor je bio danas, ponedjeljak, utorak to nezna ni dragi bog....
I da , nemoramo biti u riznici prvi dio se financira iz proracuna eu sto znaci da oni nama direktno isplacuju novce na nase ziro racune ... Zivi bili pa vidjeli a u iscekicanju evo malo posla s bijelim s.... Vani


Neisplaćuje se direkt, nego naši isplate pa dobiju povrat od eu.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma neće on izaći van iz auta, puše jako i pada snijeg, da se prehladi, pa tko će nam onda lagati!? Ako je ministar rekao da će biti do 15.2. onda će biti, on je pošten i nikada nas ne bi lagao.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh