• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bejozeden

Novi član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
3
dobar dan ljudi evo ja sam ovdje novi pase još nesnalazim najbolje? recite mi imali šta novoga u vezi poticaja
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Najnovije je da se sad ništa ne zna, trebalo je po zadnjoj izjavi ministra do 15.2. biti isplaćeno.
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Ovo je sve za danas:

redovne mirovine-tekući računi 10.2. - 2.475.522.400 kn

http://www.mfin.hr/hr/izvrsenje-proracuna

Ministar je lagao na televiziji! Baš me zanima dali će ga koji novinar smjeti podsjetiti na to?
Zanimljivo kako sada nema nikakve informacije niti od agencije niti od ministarstva...djeca bi bolje od njih odradila pr, a oni šute i skrivaju se....puj lažljivci!
 

VLATKO

Novi član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
1
Evo da se i ja kao novi na forumu ukljućim u temu oko isplate poticaja.upravo sam danas zvao agenciju,te kad sam ih nekako uspjeo dobiti te pitao da li je krenula isplata poticaja odgovor mi je bio za sada ništa nazovite idući tjedan.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Te su zene corave, a meni se cini da nas je buljavi lijepo poseksal s ovim svojim datumima i rokovima za isplatu poticaja..
Sto nesto obecava ako vec unaprijed zna da nece ispuniti..
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Te su zene corave,

Nemoj zajj, ta nije Maja takva, nebi ona ko ni pijanac iz prazne case,,,:(wasntme):

al' da dobro pjeva pjeva,,,

a jeste vi iz Pitomače za k.... kad vam ovakvi bare žene......:(wasntme):

@labavi ajd blje suti kad ionako sve znas jer smo mala sredina,,,:eek::
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
Eto kud odu nase pare,ovo je vise kao Zikina dinastija, a nas ministar Zika..ovo ministarstvo i ova vlada je cisti kupleraj.. a mi tu najvise naje....

Cuo sam da je isplata krenula za Gunju i okolicicu,a sad jel to istina.svasta se prica a navodno da bude ovaj tjedan,a sad bili zivi pa vidjeli..
Iskreno,cisto sumnjam da ovaj tjedan bude ista..
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Nemoj zajj, ta nije Maja takva, nebi ona ko ni pijanac iz prazne case,,,:(wasntme):

al' da dobro pjeva pjeva,,,



@labavi ajd blje suti kad ionako sve znas jer smo mala sredina,,,:eek::

sam sem čekal da se javiš.......al da nam ovaj kvari prosjek je.......al neču više već su me jedanput ovakvi komentari koštali.....pozzzzz:icon_pidu:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
sam sem čekal da se javiš.......al da nam ovaj kvari prosjek je.......al neču više već su me jedanput ovakvi komentari koštali.....pozzzzz:icon_pidu:

Da samo kaj ta "tvoja" malo bolje koristi institucije,,,
ona igra na emocije pa em je dobila posao, em je pola nacije sazaljeva, em ima i igraca na sve strane,,,
i od prije a ne sad kad je slobodna "samohrana"



no to nema veze sa poticajima pa nebumo spamali temu,,,
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Rezultati dosadašnje analize govore mi da bi nešto moglo biti do petka.:icon_fU::cool2::icon_kidra::icon_madu::tractor:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh