• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Nisu mogli državu pokrenut naprijed tri godine, a vi očekujete da će prvi dan u tjednu isplatiti poticaje, cijelo vrijeme trubim da je ova vlast katastrofa, evo da nas ovdje sakupe i stave za ministre i zamjenike bolje bi radili.
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Sad više nije 60% nego 50....hahaaaa pa da nepovjeruješ!!!
Znači štovani ministar lažovina/jadovina/gadovina:icon_hang: osim što nas je obmanjivao datumom isplate,smuljo je i o postotku prvog dijela isplate???
Stvarno smo stoka sitnog zuba još samo trebamo napravit ovo:icon_butt: pa nek nas i naguzi.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja se nebum niti javljal jer mi Međimurci bumo i kod Sv. Petra zadnji na redu a kamoli kaj nebi kod države!
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
Ja se nebum niti javljal jer mi Međimurci bumo i kod Sv. Petra zadnji na redu a kamoli kaj nebi kod države!
hahaaa.. kad sam išel u srednju školu v Čakovec, bili ste 10 let ispred nas..ali.. vremena se mjenjaju...morti se vi opet oporavite...
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
evo ljudi ...jeste krenulo je uplaćeno mi je za mlječne krave ...provjereno preko net bankinga ...vukovarsko -srijemska županija :(clap):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
hahaaa.. kad sam išel u srednju školu v Čakovec, bili ste 10 let ispred nas..ali.. vremena se mjenjaju...morti se vi opet oporavite...

Ma mi smo u svemu zadnji po isplati iz proračuna jer se vodimo pod razvijenu županiju. Jedino "Naši" na minutu znaju kad budu pare, tu nema odstupanja.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh