• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
evo ljudi ...jeste krenulo je uplaćeno mi je za mlječne krave ...provjereno preko net bankinga ...vukovarsko -srijemska županija :(clap):

Ja vise nikome ne vjerujem dok ne vidim pare na racunu
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
e jbg ako ćete verovati verujte ako ne nemorate ja se ne zajebavam kao pojedinci ja sam napisala onako kako je i samo je to i leglo a ništa drugo ni za zemlju ni premija za mlijeko ni TUG koje dobijamo ja se nadam da će ovih dana biti i ostalo ako šta bude ja napišem
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa za krave, mljeko i tug bi moralo sad biti 100% a za zemlju 50-60% a u drugoj turi samo za zemlju!
 

leekica

Novi član
Tu od
22 Lip 2012
Poruka
28
Jel su isplatili barem 50%??

pa iskreno nemam pojma koliko je ukupno po kravi tako da nemogu ni znati koliko je posto uplaćeno a stvar je što nam odbijaju od poticaja za kontrolu mlječnosti i analizu mlijeka tako da stvarno nebi znala reći a ni odluku nemam još na agronetu da mogu usporediti da li je uplaćeno sve ili već koliko...po broju koji ja imam prijavljeno krava dobili smo oko 400 kn
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ja sam jučer gleda na agronetu i pisalo mi je 351€ odobreno, izvršeno, bez godine za koju se to odnosi, dal je to sve skupa ili po ha, stvarno neznam.
 

imt5136

Novi član
Tu od
21 Pro 2014
Poruka
6
je isplacena su posebna placanja ali neznam koliko i nije svima jos sjelo to je duhan repa krave itd ali to sad banke drze novce je sad sam cuo da je sjelo za duhan
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
Kako sam rekao u prijašnjom postu, danas 16.02 kreće za duhan(100 % kg), repu (valjda sto 100% po toni), mlijeko 20,00 lipa.

Za duhan je sijelo nadam se svima. :p
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ali ja nemam nikakva posebna plaćanja, samo čista zemlja. Zato mi nije jasno kaj im dođe onih 351€?
 

imt5136

Novi član
Tu od
21 Pro 2014
Poruka
6
koliko sam cuo za duhan 2.60 mozda malo vise nisam sad siguran sutra cu javit koliko jer i ja imam duhan a tosam cuo od susjeda ako me nije slago a nisam mogo provjerit jer je banka zatvorea
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
koliko sam cuo za duhan 2.60 mozda malo vise nisam sad siguran sutra cu javit koliko jer i ja imam duhan a tosam cuo od susjeda ako me nije slago a nisam mogo provjerit jer je banka zatvorea

Ako je sjelo za duhan(nemogu provjerit)trebalo je sjesti 3,35kn/kg u 100% iznosu.Išla su i ostala plačanja(mislim da se to sad zove državna pomoč),narednih dana integ.,ekološka,tug,a zatim plačanja po ha,sve to trebalo bi biti do kraja tjedna.
Mislim da mi je izvor prilično vjerodostojan....e sad.....živi bili pa vidjeli:icon_cry:

Dalje,da li neko znade kako stojimo sa blokadama,naime meni je neki dan nositelj proizvodnje blokirao račun,što osobno mislim da i nisu trebali jer digo bi lovu i vratio dug.Ovako samo plačam razna sranja i provizije Fini.E sad moj visokopozicionirani izvor mi javio da ima informaciju iz ministarstva da poticaji nemogu biti predmet ovrhe.Ali.....šta je blokada a šta ovrha.....ima li neko informaciju o tome?
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kako je onda meni prošlu godinu ovrha odnjela poticaj ako ga nesmiju dirati? Koliko je meni poznato od ovrha je izuzeto jedino dječji doplatak, socijalna prava i još neki aktevi, ostalo sve mogu globiti.
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
Mene isto zanima što znače onih 350 eura. Ako je to sve, a valjda je po ha, isto je malo za ekološku poljoprivredu. Ne malo nego premalo.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kako je onda meni prošlu godinu ovrha odnjela poticaj ako ga nesmiju dirati? Koliko je meni poznato od ovrha je izuzeto jedino dječji doplatak, socijalna prava i još neki aktevi, ostalo sve mogu globiti.

Jbg ni meni ništ nije jasno...evo provjerio sam,definitivno mi je za duhan sjelo 3,35 kn/kg,vidio na računu ali još danas nemogu raspolagati dok sutra ne skinu dug i odblokiraju račun.....nešto razmišljam.....izborna je godina pa možda porezna neče blokirati a mene je blokirala firma.......nek ih voda nosi,dug se mora vratiti,sam neg odblokiraju da ja mogu do ostatka:icon_scratch:
E da i meni su prošle godine uzeli neku siču ali isto porezna,a o tome sam gore pisao......
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Mene isto zanima što znače onih 350 eura. Ako je to sve, a valjda je po ha, isto je malo za ekološku poljoprivredu. Ne malo nego premalo.
nemam ekološku,a jel to nebi bilo 50% od ukupnog prava?
 

Lule

Novi član
Tu od
16 Velj 2015
Poruka
16
pa otprilike. al sto nebi trebalo za ekolosku ic 100%? ma nean pojma. to je nesto na agronetu pisalo, isto ono sto je napisa kawasaki. ka da oni znaju sto pisu.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh