• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nema veze tko blokira ako je preko fine. Mene predprošli petak rba blokiral zbok 3100kn, 10.2 su cure u firmi na moj zahtjev uplatile direkt rba lovu, ali je i fina otišla sa 1800kn jer uplata nije još bila vidljiva. Tad sam popi...., rba je tek 11 stog vidla uplatu i poslala obustavu ovrhe dok je fina lovu zadržala na računu i da nisam došao u finu pitat di je lova 60 dana bi ih držali na računu i tek onda vratili meni. Ugl, zbog gluhog telefona između fine i rba, fina si je ljepo naplatila 300kn posel i umjesto da mi vrate lovu na račun, poslali svejedno lovu na rba i opet piči do banke i traži povrat.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sijelo za mliječne krave,ali kod mene je zgodno,na izvješću na mobitelu piše stanje a raspoloživo 00000 kuna zbog ovrhe,ali ja imam već iskustva preživjeti bez poticaja.
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Decki drago mi je da vam stizu pare za vase zuljeve al opet zalosno da ovisite o drzavi,neko nas fino steze i mi plesemo kak on svira.Cilj je od nas napraviti bogce i sluge tj. kontrolirati nas,zar ste naivni i vidite Kolindu kao svjetlo na kraju ovog procesa,pa citajte malp povijest i pocnimo razmisljati svojom tikvom.Nebu meni bolje ak susjedu crkne krava,moramo shvatit da moremo sam opstat slozni i da niko nebu fkanjen(zakinut),prvi korak je vuciti decu postenju a ne rupe v zakonu kao i iskat prava a ne met duznosti.Dobro je da su poticaji dosli al se pitam odkud, kaj se pak prodalo jer ak denete roku na srce bute priznali da je HDZ prodal srebro i ostale nam prazne gace aovi danas se jos vrte u krug.

ps. dobro da se tu na forumu druzimo te si malo dusu olaksamo,ziveli vi meni i nek vas zdravlje sluzi,seljaku je navek bilo tesko:(hi):
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
235
Cujem i ja da su kod mene po komsiluku dobili za repu oko1390 kn po ha. To je navodno 100%, tj.nece bit vise za repu u 2.krugu,a treba ici 1800/ha. Sutra idem u banku poplacat racune,a ostalo nek cekaju:eek::

Ovo sto pitate sta znaci tih 350 €, to je vrijednost prava kolko ja znam. Kod mene je oko 450, zbog stoke. U biti bi tk trebalo bit 100% iznosa. Prosle godine smo dobili 80 i nesto posto. Ove godine je ministar obeco preko 90% (valda od tog iznosa 350€) mada se nnegove izjave nisu pokazale vjerodostojnima najblaze receno
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Dočekali i taj dugo isčekivani dan:(rofl):....dan koji smo svi tako dugo dozivali :(call): ...dan koji smo svakodnevno spominjali:cool2: ....dan poslje koga ništa više neće bit isto:icon_scratch:

Dragi moji cijenjeni i štovani forumaši želim vam sretan,najsretniji,najisčekivaniji i neprevaziđeni dan za svakog seljaka,težaka,stočara,voćara,ribara.... :icon_pray:

Sretno vam bilo Spasovo!!!:cool2::drink::icon_kidra:
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Glupost je najraširenija religija na kugli zemaljskoj, a ti si njen vjerni sljedbenik. Čemu se ti toliko veseliš i kome zahvaljuješ; činovniku koji ti se smilovao dati dio tvog vlastitog novca kojeg si zaradio (samo oni što proizvode stvaraju novu vrijednost i time zarađuju, svi ostali su nadgradnja ili paraziti).:icon_evil:
Misliš da su slučajno ovako mala ulaganja u obrazovanje u ovakvim banana državama- varaš se što je narod manje obrazovan to je lakše manipulirat njime i prodavat mu maglu i svakojaka sr..nja i raja to spremno guta, još i zahvaljuje.:(devil)::mur:. Daj se više opametite malo.:icon_idea:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
235
Dočekali i taj dugo isčekivani dan:(rofl):....dan koji smo svi tako dugo dozivali :(call): ...dan koji smo svakodnevno spominjali:cool2: ....dan poslje koga ništa više neće bit isto:icon_scratch:

Dragi moji cijenjeni i štovani forumaši želim vam sretan,najsretniji,najisčekivaniji i neprevaziđeni dan za svakog seljaka,težaka,stočara,voćara,ribara.... :icon_pray:

Sretno vam bilo Spasovo!!!:cool2::drink::icon_kidra:

Hahahahahaha :icon_rofl: dobar si! Sad jos nek nas iznenade i sa ciframa pa mozemo na tamburase i dobro se okerit.:drink:
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
@dingo-bingo priznajem da sam pripadnik najraširenije religije na svijetu,po tvome zvana glupost :icon_pray:

Također se i zahvaljujem onom činovniku koji mi se smilovao isplatit što me pripada:(clap): iako sam zaradio i ovo što meni pripada a i ono što on dobije,al jbg. neko ito mora:icon_confused:

Donekle sam svijestan da su ove moje rječi indirektna posljedica nedovoljnog ulaganja u obrazovanje,al jbg. šta je tu je...iz ove se kože nemože :confused:

Nekvari ovo slavljeničko raspoloženje :icon_pidu: ...opusti se,pridruži mnoštvu :(hi): i uživaj u trenutku.... ipak je ovo samo jedan dan u godini(dobro možda dva???)

Živjeli:icon_pidu:
 
Posljednje uređivanje:

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Sto mu jadova pa kak i od kud su krenuli ???Kaj nismo svi isti za pačanje ni lipa nije sjela!!!!!!!!!!!!
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nikad nitko nije dobil sve od jedamput, uvijek je to išlo po nekom njihovom redosljedu kojeg ni dragi Bog nezna!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh