• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Za ovu godinu ne znam ,lane je bio u cijelosti ispačen u prvom djelu isplate i iznosio je 112 kn/ha ,a ako su rekli da za ovu godinu imamo 800 miliona kuna više nego lane onda me čude ove iznesene cifra od 74 kn/ha nekako vjerujem da je to pola sad a pola će stići poslije ili ?
 
Posljednje uređivanje:

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Ne znam za ostale ja sam toliko dobio lane za TUG kada sam podijelio površine koje su mi u tome s uplaćenom cifrom ispalo mi 112kn/ha.
Znači sutra sjedaju pare za oranice
Dali nam još skidaju onu famoznu modulaciju 4% preko 100000 kn i 8% preko 200000kn poticaja?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Ogromna razlika..
1500-2300kn ..

kako to?

hele, jel u pitanju oranica ili?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Po ovome će izgleda isplatiti samo ovih 30 posto za koje će dobiti povrat iz EU.
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Evo i treće cifre TUG-a 99,50 kn/ha ,nakon podjeljene dobivene cifre s česticama za koje imam pravo na TUG.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kod mene je oranica 1500, kod kolege su goji bobice.2300...

Ogromna razlika..
1500-2300kn ..

kako to?

hele, jel u pitanju oranica ili?

Kod mene su u pitanju goji bobice, do prošle godine su se vodile kao trajni nasad a od prošle godine kao oranica (povrće).
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Po ovome će izgleda isplatiti samo ovih 30 posto za koje će dobiti povrat iz EU.

Dopodne je sjelo sa računa agencije za plaćanje za ekološku proizvodnju oko 1500 kn, a maloprije sa računa agencije za plaćanje -račun za plaćanje potpore iz EAGF još 1100 kn po hektaru. Dali je još tko tako dobio.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,107
Kod mene su u pitanju goji bobice, do prošle godine su se vodile kao trajni nasad a od prošle godine kao oranica (povrće).


Jel to onda pola ili 100% za eko ?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh