• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
E došlo vrijeme da obratimo pažnju na ptičice,šta će šapnuti o datumu početka.....:icon_eyes:
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,718
Lijepo je Tihomir jučer rekao do kraja ovog mjeseca, a možda bude za dan ustanka 22.6.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel smo danas opet nervozni?
Pa ljepše mi zvuči ptičica nego ptičurina,22.02.2015 u popodnevnim satima pisao si i o ptičicama i o ptičurinama.....a lova sjela kad je ptičica šapnula......:icon_weed:,jel tako bilo Damire?
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Al fučkaj ga,nemoj se radovat još se ptičica nije oglasila iako bi volio da je.....valjda bude:icon_super:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
labavi ako tvoja ptičica zakaže ,bude dobila floberom skraćena krila.Ali ljudi dragi ovaj mjesec gospoda imaju 2 spojena vikenda,tri neradna dana,pa evo nam već pola mjeseca,mi pripadnici seljačkog staleža budemo to lakše izdržali,netko u livadi,netko u povrću,netko bude popušio više a netko manje,ali velika većina je strpljena i smirena,nema se sada vremena za štrajk,jer sezona je poslova ,bez obzira sa čime se tko mučio.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Pozdrav!
Dali je neko davao zahtjev za najam državnog zemljišta a da je i odgovor dobio od agencije za poljoprivredno zemjište?
 

vukovar

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
13
ne znam da li mislis na ovu zemlju sto drzava daje stocarima koji nemaju dovoljno.ako mislis na to kod nas su poceli zvati potencionalne zakupce da dodju vidjeti cestice koje su im dodjeljene i da potpisu ako hoce uzeti
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
ne znam da li mislis na ovu zemlju sto drzava daje stocarima koji nemaju dovoljno.ako mislis na to kod nas su poceli zvati potencionalne zakupce da dodju vidjeti cestice koje su im dodjeljene i da potpisu ako hoce uzeti
Mislim na 5godisnji ugovor za one koji vec koristidu drzavno zemljiste a nemaju ugovor ili im je istekao.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Danas čuo od knjigovođe sutra idu rješenja o blokadi računa svima koji imaju preko 10,000 kn duga.
Pazi sad politike......fina neče otvorit zaštičeni račun ako nisi u blokadi.Da bi te blokirali to će trajat desetak dana(potpis ravnateljice,putovanje papira kroz 21 stolječe),kad fina vidi da si u blokadi ,odradi papirologiju,otvori ti zaštičeni račun to traje danima.U međuvremenu Tihomir isplati poticaj a porezna pokupi lovu.Svi zadovoljni,ti imaš zaštičeni račun(prazan naravno)a država lovu za koju se Pitomački zet kleo da želi da je ljudi dobiju,kako se sve SLUČAJNO poklopilo.:icon_hang:
Treba ušutkat ptičicu da ne najavljuje isplatu dok se ne otvori zaštičeni račun.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ma samo neka novci krenu,provjerio sam ja još prije 2 tjedna,broj moga zaštićenog je aktiviran u agenciji za plaćanje i SAMO na njega bude išla isplata,a ovaj Pitomački zet ne znam što bude dalje radio kada kljokne sa vlasti,eto mogao bi labavom stavljati rame sa duhanom u sušaru
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
nema taj šanse kod mene radit,ja trebam radnike......e ak budeš znao koga stvarno trebam dva dobra bečara za dizat rame,pet sati posla ...150 kn,dva puta tjedno,srijedom i petkom,ma nije strašno niko još nije umro....a snaša ko u priči....:Kiss:
 

Miljevci

Novi član
Tu od
2 Ožu 2015
Poruka
5
upravo na narodnom radiu govore da isplate kreću 20.6. i moraju biti isplaćene do 30.6 :mur:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh