• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Piše vam par postova iznad, čitajte sa razumijevanjem. To su plaćanja do 25ha, nije bitno jel imaš 26ha ili 260ha, za sada nema preko 5800kn.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja za mlade dobio 2219 kn, znaci sve skupa cca 9600 kn, 8,44 ha oranica i malo manje od 1 ha livade. Kad god otvorim racun neki klinac sjedne.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

kavon

Novi član
Tu od
2 Pro 2015
Poruka
8
ja dobio sam 390 kn.(malo polj. gospodarstvo)
gdje se to može provjerit ?
hoće li biti još kakvih isplata u ovoj godini ?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
Kako mi je drago sto vas ima toliko puno mladih, nadam se da tako i bude ostalo.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
poštovani kavon,ove je godine išlo plaćanje na 3 ili 4 obroka ovisno o pripadanju u mlade poljoprivrednike ili ne....ako je mladi poljoprivrednik bilo je u 4 obroka i to je sve za ovu godinu
 

vvvvin

Član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
70
Pa vidim i ne vjerujem jutros je bilo na stranici min fin al eto valjda su gotovi s nama,al ja jos uvijek taj famozni za "mlade" na racunu nisam vidjela!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
Jel ima netko da je dobio proizvodno veznu potporu za bundeve(uljanice).. ?
 

kavon

Novi član
Tu od
2 Pro 2015
Poruka
8
poštovani kavon,ove je godine išlo plaćanje na 3 ili 4 obroka ovisno o pripadanju u mlade poljoprivrednike ili ne....ako je mladi poljoprivrednik bilo je u 4 obroka i to je sve za ovu godinu

hvala
postoji li kakva stranica ili aplikacija ili nešto gdje se može to provjeriti koliko imam pravo?
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
ukupno pravo koje ostvaruješ se vidi u agenciji i bit će vidljivo u agronetu ali ne prije nego završe isplatu za 2015 a to je do 30.06.2016....barem mislim tako
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Jel ima netko da je dobio proizvodno veznu potporu za bundeve(uljanice).. ?

mislim da je rečeno da proizvodno vezana potpora ne ide ove godine u ovoj isplati već samo isplata po ha
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Samo nek plate sve prije zetve, da kupim neki traktor u voznom stanju. A inace sam vise nego zadovoljan sa svime do sada. Jos da budu prinosi normalni, bit ce odlicna godina.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

uppo

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
8
Za mlade nista isplaceno a u zahtjevu navedeno uz svu mogucu popratnu dokumentaciju
Uvjeti za dobivanje poticaja za mlade poljoprivrednike su dobna granica do 40 godina, prvi put nositelj gospodarstva ili otvoren upisnik unazad 5 godina. Ukoliko je upisnik otvoren vise od 5 godina poticaji se ne mogu dobiti. Ja se upisniku vodim ko mladi poljoprivrednik, takoder sva dokumentacija prilozena i potpisano sve potrebno, da bi sada kad su trebali biti poticaji za navedeno, njih nije bilo. Tokom izrade upisnika nitko nam nije napomenuo da nemamo pravo, iako ta informacija stoji u sustavu. Tako da postoji mogucnost da se i onima koji nisu sada dobili poticaje dogodilo isto.

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh