• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Imam pravo 151 euro
I isplaćeno 1560 kn sa preraspodjeljenim
Jadno 35% manje nego lani a navodno da je to sve
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ma jedan iz Đakova, to se Hipik malo zajebava.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

lucky

Član
Tu od
4 Ruj 2013
Poruka
124
Fric danas zvao u agenciju isplačeno do sad 1600kn i vele to je sve!!!!U ovom plačanju nisam dobio ni kune mamu im j....... ovi idioti će nas pokopati do kraja!Koja je to logika 150ha i skinu mi 1/3 poticaja pe......i!Prodajem sve što imam i više neću imati posla sa lopovima!
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
345
To nije normalno. Ja radim 77 ha i dobio sam u ovoj isplati 530 kn/ha, do sada 1850 kn/ha,a moj otac ima opg isto samo radi 36 ha i dobio je oko 630 kn/ha. Mislim ne znam koja logika .Dobro su nas zakinuli,ali Bože moj nije svaka godina izborna kao prošla. Tko ima manje zemlje dobije više poticaja po ha i da to je sve za ovu 2015. god. sljedeča isplata u jesen predujam za 2016. ,jučer zvao u Agenciju i dobio tu inf..:icon_hang:
 

djukaa

Član
Tu od
21 Tra 2012
Poruka
37
1830 kn po ha do sad a vele da ovaj krug isplate traje do kraja svibnja pa je za nadati se... je NADA K . . . A al i umire posljednja !Do 2350 kn po ha ima josss
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Dali je netko dobio pismo od Agencije za plaćanje u poljoprivredi
Predmet: "Evidentiranje površina državnog poljoprivrednog zemljišta u Arkod sustavu"
Pošto imam neke parcele u Arkodu bez ugovora moram se javiti APZ-u za sklopiti privremeni ugovor o zakupu i to do 03.06. predati ovijereni i užurbirani zahtijeva agenciji za plaćanje u polj.
zanima me koju dokumentaciju prikupiti

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Ja sam zvao i rekli samo ugovore o zakupu sa državom. I to je sve.
Maiky je napisao da ima upisano u arkod bez ugovora,pa kako da preda ugovor kojeg nema?
Napraviti zahtjev za čestice i poslati preporučeno i sa povratnicom u APZ i uz to priložiti kopiju pisma(dopisa) od APPRRR da se vidi da je od strane APPRRR traženo hitno postupanje a ti imaš onda imaš potvrdu da si isto napravio.Ukoliko ne odgovore do roka koji ti je postavljen,šalješ dan ili 2 prije 03.06.požurnicu za zahtjev koji si poslao i priložiš kopiju zahtjeva uz požurnicu.
Za sve navedeno imaš dokumentaciju da si postupio kako je traženo i nije tvoj problem ako netko drugi ne odradi u roku.Ako ne ide osobno OBAVEZNO povratnica.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Maiky je napisao da ima upisano u arkod bez ugovora,pa kako da preda ugovor kojeg nema?
Napraviti zahtjev za čestice i poslati preporučeno i sa povratnicom u APZ i uz to priložiti kopiju pisma(dopisa) od APPRRR da se vidi da je od strane APPRRR traženo hitno postupanje a ti imaš onda imaš potvrdu da si isto napravio.Ukoliko ne odgovore do roka koji ti je postavljen,šalješ dan ili 2 prije 03.06.požurnicu za zahtjev koji si poslao i priložiš kopiju zahtjeva uz požurnicu.
Za sve navedeno imaš dokumentaciju da si postupio kako je traženo i nije tvoj problem ako netko drugi ne odradi u roku.Ako ne ide osobno OBAVEZNO povratnica.
Idem obavezno osobno ali ne znam dali da vadim za svaku česticu posjedivni list ili vlasnički list sa neta ili orginal ili.... posla sam mail u podružnicu u Pazin sa upitom koja dokumentacija i koje radno vrijeme pa budemo vidjeli

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
Bilo je za krave i zove se proizvodno vezana potpora sad koliko je ko dobio neznam
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
U pravilu,posjedovni ide uz ugovor pa bi trebalo pričekati da se dobije ugovor nakon podnešenog zahtjeva pa onda posjedovni.
S obzirom da je zemlja državna i da su u agenciji UOČILI navedeno,bilo bi malo jadno da postoji potreba za vađenjem posjedovnog ali kod nas u RH ništa nije neobično a sve je neobično.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Sa akontacijom u 11. mjesecu prošle godine do sada sjelo 714,16 kn po hektaru. Gdje je lova? U čemu je problem?
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
na stranici agencije za polj.zemljište postoji objašnjenje koji papiri su potrebni za privremeni ugovor
samo da vam napomenem da sam ja prošle godine podnesao zahtjev za privremeni ugovor i dobio odgovor da moram platiti dvostruku najamninu za 7 godina unazad od kada tu zemlju koristim
tek onda mogu dobiti ugovor za privremeno korištenje
po njma bi bolje bilo da je zemlja bila pusta i da je zarasla u korov
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ma niti ti u agenciji nista neznaju
Jedni kažu da je sve jedni da je ostalo zeleno još
Sad znaj, ali mrknuli nas opasno :mur:
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
na stranici agencije za polj.zemljište postoji objašnjenje koji papiri su potrebni za privremeni ugovor
samo da vam napomenem da sam ja prošle godine podnesao zahtjev za privremeni ugovor i dobio odgovor da moram platiti dvostruku najamninu za 7 godina unazad od kada tu zemlju koristim
tek onda mogu dobiti ugovor za privremeno korištenje
po njma bi bolje bilo da je zemlja bila pusta i da je zarasla u korov

A jesi mogao odbiti da platis, naravno uz da oduatajes od zemlhe uvjet ili si po sili zakona morao platiti bez obzira i da ne zelis raditi zemlju?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Pa ako ja kažem da je radim od lani zašto onda 7god unazad plaćati

Ps: hm... ako je simbolična cijena najma moglo bi se i to platiti [emoji12]

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh