• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
meni nije jasno zašto se nedobije izračun na kraju godine koliko će se dobiti poticaja po kojoj čestici,pa bi čovjek znao šta ga sljeduje,jbt jedino država izgleda nemora izdat račun,ako radiš dobiješ listu plaće ,ako šta kupuješ dobiješ račun,ako u birtiji kavu popiješ imaš napismeno normativ koliko čega,jedino kod poticaja valjda treba bit sretan koliko god dobiješ dobiješ,in samo šutit
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Kad bi to znao, onda bi mogao državi blokirati račun i čekat da se naplatiš kao što se oni namire kad je netko od nas dužan , a nema trenutno.(znam da ni moguće al to kad čekaš šta te sleduje nema smisla a kad treba da daš onda moraš jućer platit)
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
jučer bi na poreznoj......13.05. bila neka uplata oko 10 tskn i sve uzeli,prem duga ima al da bar kažu zašto,mislim da je to Pdv,al nije ni izdaleka toliko bilo,pa koliko oni zaračunavaju kamate?:(envy):
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sinoć mi kolega iz Gradine rekao da su valda za repu dobili 300 i nešto kuna po ha
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
čujem da isplata za 2016 ide u punom iznosu

Puni iznos je ali tečaj eura vrijedi 5 kn u prosjeku
Ipak je sada naše gospodarstvo u velikom zamahu i euro oslabio u odnosu na kunu....
Nisam gledao poljoprivrednu ali mi kolega reko da je rekao ministar da ovaj tjedan ide daljnja isplata ali on vjerojatno nezna za šta...
 

Fendt515c

Član
Tu od
11 Tra 2016
Poruka
102
ma, to je moja zemlja. Radim je već godinama, samo sam se tek lani upisao u opg. Sve čisto ko sunce, kaj su me uopće vukli onda na to...

E u tome je problem. Novi zakon o poticaju je 2013. Donesen. Navodno da ces do 2019. Dobiti ako imas prava na svu zemlju do 20-tak posto veci potica... sto je opet mizerija naspram punog poticaja. Cekaj 2020. Onda cemo vidjeti imamo li puna prava kao i ostali.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,946
jel nije zeleno plaćanje isto što i plačanje korisno za klimu i okoliš?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Kolko sam ja u svoj ovoj zavrzlami shvatio da je zeleno placanje posebno, a placanja korisna za klimu i okolis posebno....
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh