• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
A da li itko zna koliko bi po ha trebalo biti isplaceno to famozno placanje za poljoprivredne povrsine s prirodnim ogranicenjima?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Danas racunao ono sta sam dobio i nist ne stima s nicim i nikako, nista mi nije jasno, a ppo ni lipe jos nije isplacen a sumnjam i da ce biti u ovih narednih par dana....
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Danas sam pričao sa jednim kolegom i još sa njih par neki dan koji su se hvalili da su dobili u četvrtak neke pare,koliko oni spominju da su dobili pa to puno prelazi granicu od dobivenog prošle godine,a iste površine imaju prijavljene kao i lani.Govorim o gospodarstvima od 3,4,5 hektara.
 

crni

Član
Tu od
25 Stu 2007
Poruka
164
Danas sam pričao sa jednim kolegom i još sa njih par neki dan koji su se hvalili da su dobili u četvrtak neke pare,koliko oni spominju da su dobili pa to puno prelazi granicu od dobivenog prošle godine,a iste površine imaju prijavljene kao i lani.Govorim o gospodarstvima od 3,4,5 hektara.

Tako i kod mene kad pricam s ljudima koji imaju manju količinu hektara do nekih 5-6 dobili novce i dosta više nego lani ali mi ostali ništa još...
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Glupo mi reči koliko su rekli da su dobili,al neznam kako toliko da su dobili,e sada šta čeka nas,ostaje da čekamo i vidimo.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
danas na računu, uplata je od petka 4 ha voćnjaka u dvije porcije- iznad očekivanja.:icon_thumright:
 

djukaa

Član
Tu od
21 Tra 2012
Poruka
37
Kod nas Vu-Srijems zup. Do 20 ha ukupno dobili cca2700-2800 po ha a ostali maunu 1500 do 1800! Al sutra ide i nama svrbi me lijevi dlan
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
To je bivsi TUG, ili nesto EKO? Ove godine bi eko trajni nasadi sa mjerom 11 trebali bit sveukupno preko 7000kn.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh