• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
jedan moj susjed razočaran politikom i isplatom poticaja poslao sina u švabiju, dao na znanje ljudima čiju zemlju ima u zakupu da se za iduću godinu snalaze kako znaju,odustaje od poljprivrede
drugi kreće na posao,sa 45 godina jer mu sin još studira,nagodinu kad mu istekne kredit izlazi iz pdv-a,odustaje od svega
oba imaju svoj laktofriz i oko 30 hektara zemlje
izgleda da nas ustvari sa ovakvim poticajima potiću da odustanemo od svega a ne da povečavamo............

Zar ima netko u HR da ne razmišlja o odlasku osim onih koji su na državnim jaslama ?
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
U ponedjeljak mi u APPRRR rekli po MIBPG-u točno stanje dosadašnjih uplata koje je bilo više manje točno i da me mi je još odobreno oko 8000 kn, na temelju ovog zadnjeg TUG-a i svega što obuhvaća ovaj zadnji dio.

I evo, danas sam dobio već tri uplate na račun, ukupno 200 kn i 9 lp. Hahahhahahahahahha
Koje ruganje.

Ono što mi se čini iz opisa uplata da niti jedna mjera nema veze sa ovim zadnjim.
Ne znam...

ab823e386f58c45f9ca690924777f7bf.jpg


c40cf6f5667674835b25d816e3b753fe.jpg


Poslano sa mog SM-G920F
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
U ponedjeljak mi u APPRRR rekli po MIBPG-u točno stanje dosadašnjih uplata koje je bilo više manje točno i da me mi je još odobreno oko 8000 kn, na temelju ovog zadnjeg TUG-a i svega što obuhvaća ovaj zadnji dio.

I evo, danas sam dobio već tri uplate na račun, ukupno 200 kn i 9 lp. Hahahhahahahahahha
Koje ruganje.

Ono što mi se čini iz opisa uplata da niti jedna mjera nema veze sa ovim zadnjim.
Ne znam...

ab823e386f58c45f9ca690924777f7bf.jpg


c40cf6f5667674835b25d816e3b753fe.jpg


Poslano sa mog SM-G920F
Ma to ti je ono "više-manje"...čiste...a sad kad ruknu onih 8000,00 na hrpi :icon_pidu:
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Mjera 11, Mjera 12 i Mjera 13 IAKS jos nije isplaceno do kraja bar sudeci po mojem racunu....
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Danas smo dobili svi poravnavanje racuna za zemlju i to je to za ovu godinu.
Sto se tice ekoloske ima nas dosta puno sto nismo dobili ni lipe, a neki su dobili sve.
Kada sam slao upit prije 3tjedna kada ide ekoloska, bahato i kratko su mi odgovorili isplata ide do 30.06.
E nabijem ja vase sefove i ministe gore posto ne znate ni datume racunati puuuujjj!!!!!
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Danas bio na banci i zadnjih mjesec dana mi nista nije sjelo, fali mi jos nekih 5000 kn da bi bilo isti iznos kao prosle godine, mamicu im, pa zasto bi ja poklonio nekomu svojih 5000 kn..
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Meni danas sjelo još 350 kn na račun, s avansom od prošle godine ispada oko 1600 kn po hektaru, čisto ratarstvo....

Znači to je to, moremo zaboraviti onih 2200 kn/ha ?
 

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Oni nas naguze a mi se nagodinu opet naprcimo i oni nas opet guze....haha ovo je genijalno.....a kaj je najbitnije niko se ne buni od nasih tzv. komora i udruga ma sve bolje od boljeg....vec sam se poceo smijat svojoj i vasoj nesreci jer za drugo vise nista nemam snage....
 

jacca

Član
Tu od
28 Velj 2014
Poruka
54
Pa zar sam ja jedna crna ovca u ovoj drzavi da nije dobila niti lipe za ekolosku ove godine, ali niti lipe, a da ne pricam od TUG!!?????
Jel ima jos netko da nije dobio niti jednu uplatu za ekolosku??

ima......ni mi nismo dobili ništa za ekološku......zvala sam danas agenciju ali svi operateri su bili zauzeti....
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ja vjerujem po dosadašnjoj komunikaciji sa njima da se mogu još očekivati sutra uplate. Pogotovo za ove zadnje IAKS mjere. Čak vjerujem da pojedinci još i sljedeći tjedan mogu dobiti.
Ovisno i redosljedu obrade u Agenciji, banci i svim ostalim parametrima.

A možda sam i bedak. Uglavnom, ne nadam se, ali sami su rekli da će malo kasniti. Pa eto.

Tim više što je žena mene naknadno zvala nakon što je napravila izračun i savjetovala se s kolegom i rekla mi da mi je izračunato još tih 8000 kn za ove zadnje mjere.

Kako bude bit će...

Poslano sa mog SM-G920F
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Sve je istina sto si rekao ali tu postoji jedan veliki ALI!!!
Ako se nema novaca ili ako ne stignu to sve na vrijeme odraditi zasto onda ne objave na stranici da im jos treba cca 3-4dana i da se poljoprivrednici ne brinu. Kako da ja kazem radnicima momci nema se para dajte stisnite malo remen- pa prije cu sve prodati i ode nazad za svabiju!!
Nebi htio biti u kozi djelatnika u apprrr, oni su na prvoj crti, a ovi upravitlji se smiju negdje uz pivu na jadranu i to sa kolegama kojima je sav poticaj isplacen!!
Trebamo sutra svi zvati agenciju dok se netko pametan ne javi i objavi u cemu je kvaka!!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,091
Sve je istina sto si rekao ali tu postoji jedan veliki ALI!!!
Ako se nema novaca ili ako ne stignu to sve na vrijeme odraditi zasto onda ne objave na stranici da im jos treba cca 3-4dana i da se poljoprivrednici ne brinu. Kako da ja kazem radnicima momci nema se para dajte stisnite malo remen- pa prije cu sve prodati i ode nazad za svabiju!!
Nebi htio biti u kozi djelatnika u apprrr, oni su na prvoj crti, a ovi upravitlji se smiju negdje uz pivu na jadranu i to sa kolegama kojima je sav poticaj isplacen!!
Trebamo sutra svi zvati agenciju dok se netko pametan ne javi i objavi u cemu je kvaka!!

Meni isto fali dobar dio za eko, tj dobio sam za EKO, a nisam za prijelazno..
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Meni je danas sjelo 368 kn. To je valjda neko poravnavanje...

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Meni danas sijela jedna uplata 350 kn,fali još 35000 kn da bude kao prošla godina.
 

navi8

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
32
28,55 kn/ha danas
:(clap)::icon_pray::(clap)::icon_pray:
za nepovjerovat...
šta da ja platim vodnu ili komunalnu samo 8,00% računa...
Sigurno mi niko ništa ne bi!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh