• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ajd molim te napisi sta sve sijes ako nije problem kad si dobio toliko poticaja, meni fali oko 10 000 kn naspram prosle godine a nista nisam mijenjao

Jucer uplata za PPO.

Kukuruz,lucerna,buce,zitarice i tresnje doslo je hrpu uplata do sada,mislim 9 ili 10 za 2015.
 
Posljednje uređivanje:

Mireek

Član
Tu od
6 Ruj 2011
Poruka
388
Jucer sjelo za PPO cca 580 kn/ha, da ne povjerujes....to je sad nekih 2100 kn/ha....
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,189
Znaci onda budemo svi dobili kao sto je obecano, ali nebi bilo fora da oni ne predu obecani rok isplate..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,433
Ja sam dobio više nego prošle godine, a sve je otprilike isto, a jesam li šta dobio ovaj tjedan ne znam, niti znam koliko za šta.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Znaci onda budemo svi dobili kao sto je obecano, ali nebi bilo fora da oni ne predu obecani rok isplate..
A ne bi bilo fora ni da nam svake godine po dva mjeseca produzuju rok za prijavu poticaja :D

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Znaci onda budemo svi dobili kao sto je obecano, ali nebi bilo fora da oni ne predu obecani rok isplate..

Ne, jer posebna područja obuhvaćaju oko 40% površina,tako da taj dodatak nebu dobili svi, nego dio ljudi.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,816
I ja sam sa jučerašnjim danom dobio više nego lani za iste površine ali neznam za šta. Rekla ženska u banci da mi treba doma stići nekakvo rješenje pa bumo vidjeli šta je.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Znaci, ovo sto se do sada pljuvalo, vise ne vazi :D

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
neznam kako ko........al meni po prvi puta ne štima matematika za znatniju svotu......20-30 tskn,dosad sam mogo pogriješit u 2-3 tisuće ,al ovo je deset puta više....e sad,nisam to samo ja .........ljudi oko mene prošli i gore......:(think):
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Evo kod mene je konacno sjela uplata za ekolosu i tug.
Al su nadrobili te isplate, ima da im se ENTER tipka izlizala hahahah
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nema ovo više veze sa izborima,nemamo mi još malo niti državu,sve je prodano,ukradeno i osuđeno na propast:(devil)::(devil):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh