• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Nama je sjelo 1080 kn osnovnog plaćanja bez financijske discipline .
Do sad nam je uplaćeno cca 160 kn/ha .
 

Hipik

Član
Tu od
24 Tra 2016
Poruka
59
Svi se žale,ali je izgleda svima dobro.Da je loše nebi sada pisali po forumima nego bi bili na ulici
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da haha džaba prosvjedovat nezz treba radit i nadat se boljem.
Nada zadnja umire a i razmislit ipak su izbori nešto se može promjeniti.
Ja za ove sigurno ne budem glasao jadno.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Danas imao 5 uplata,sve zajedno 600 i neka kuna,kako im se da drobiti toliko
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sve zajedno juce u dvje uplate oko 1000 kuna na 70 ha..
Manje nego lani za 30% :mad::mad::mad::mad:
 

nkuzma

Novi član
Tu od
8 Srp 2015
Poruka
22
Pozdrav ekipi.., čitam vaše komentare, vidim da večina navodi da je dobila manje poticaja, interesira me dali je netko dobio novce kako je navedeno u brošuri za ruralni razvoj..,konkretno za voćnjake!
Shema bi bila:

-eko 6500 kn(prelazno razdoblje)
-plaćanja sa prirodnim ograničenjima 900 kn
-Osnovno,zeleno,mladi polj.početnici,prvi hektari, proizvodno vezana potpora za voće (preko 2 ha)- ukupno oko 3500- 4000 kn!

Iz ovogo navedenog ispada bi trebala biti oko 11000 kn po ha, dali je itko dobio te novce po ha ???
 

bilogora

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2015
Poruka
225
Svi se žale,ali je izgleda svima dobro.Da je loše nebi sada pisali po forumima nego bi bili na ulici

prijatelju e neznamo kud bi s novcima, mislim kome bi šta prije platio!
 

sine nomine

Član
Tu od
24 Lip 2013
Poruka
82
Ja vjerujem po dosadašnjoj komunikaciji sa njima da se mogu još očekivati sutra uplate. Pogotovo za ove zadnje IAKS mjere. Čak vjerujem da pojedinci još i sljedeći tjedan mogu dobiti.
Ovisno i redosljedu obrade u Agenciji, banci i svim ostalim parametrima.

A možda sam i bedak. Uglavnom, ne nadam se, ali sami su rekli da će malo kasniti. Pa eto.

Tim više što je žena mene naknadno zvala nakon što je napravila izračun i savjetovala se s kolegom i rekla mi da mi je izračunato još tih 8000 kn za ove zadnje mjere.

Kako bude bit će...

Poslano sa mog SM-G920F
Evo da se citiram.

Meni sjelo danas 8700 kn.

Poslano sa mog SM-G920F
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Ja sam dobio sinoc uplatu tj. tek je onda bila vidljiva. Dobio sam 1/3 od ukupnog ekoloskog poticja, sa time da je to tek prva uplata ove godine za eko.
 

Dube

Član
Tu od
20 Ožu 2015
Poruka
33
danas stigli novci,s ovim je više od 2300 kn/ha za ratarstvo

Ajd molim te napisi sta sve sijes ako nije problem kad si dobio toliko poticaja, meni fali oko 10 000 kn naspram prosle godine a nista nisam mijenjao
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Meni sijelo danas i sada ispada onako kako su obečavali,u detalje nejdem,u glavnom ja skroz zadovoljan.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh