• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Ajmo bit korektni i priznati da ove god je kao niti jedne do sada...barem po datumima isplate,a o iznosima neću jer ionako neznam koliko dobijem za šta,ali barem su napisali informativni iznos koje svaki korisnik treba dobiti...(pritom mislim da znam koliko dobijem za zeleno,osnovno,itd,ali ne koliko za oranice a koliko za livade,ali nebitno)
Definitivno idemo prema naprijed,i to je ok.
Nemam namjeru nikoga uvrijediti,ali nekima da sjeda svaki mjesec 100% poticaja nebi bilo dosta...Ali pošto sam tek 2 godine u sustavu poticaja,sasvim to solidno funkcionira..
I još ono što sam skužio da bolje prodju oni koji imaju malo ha,nego oni sa više...

Ps. politički sam neutralan i nisam pristran ni lijevima ni desnima ni bilo kome drugome...
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Kako korektni ako sam u 2016 godini dobio 25 000 kuna manje poticaja a više hektara nego godinu prije a ove godine ako je po ovim odlukama kaj su nam u agronetu bit će još manje nego prošle godine.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,917
Velim bolje prodju oni sa manje ha nego oni sa više.
Zašto je tako neznam.
Iskreno mi je žao što si dobio manje ali vjerujem da ima razloga nekakvih za to,nije se neko sjetio e idem tom i tom smanjit iznos poticaja.
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Ako isplata nije bila 01.04.vjerojatno će biti 01.05.nakon roštilja.:mur: :x:
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Evo javljam vam se uz lijep pozdrav s krajnjeg juga naše zemlje. Evo i slike iz gotovo napuštenog sela na 600 m nadmorske visine. Tragedija je da su takva mjesta napuštena, ostalo 10-ak ljudi i svi preko 50 godina.

PS, treba kolegu code-a pitat za poticaje, ja se u to ne razumijem.
 

Prilozi

  • 20170403_062439[1].jpg
    20170403_062439[1].jpg
    45.9 KB · Pregleda: 145
  • 20170403_083450[1].jpg
    20170403_083450[1].jpg
    48.9 KB · Pregleda: 145
  • 20170403_062432[1].jpg
    20170403_062432[1].jpg
    72.2 KB · Pregleda: 138

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,109
Prave se slogovi :

Ministar Tolušić je vodstvu HPK najavio isplatu druge rate izravne potpore poljoprivrednicima od preko 1 milijarde kuna, nakon Uskrsa. Agencija za plaćanja u poljoprivredi upravo radi na pripremi slogova za isplatu, a priljevom tog novca poljoprivrednici (ujedno i dobavljači tvrtkama iz koncerna Agrokor) moći će lakše pokriti troškove i nastaviti svoju proizvodnju.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Kolege moram priznati da mi je zadnjih godinu ,dvije sve teže pratiti te njihove modele potpora.........zanima me da li među vama postoji neko komu je po njegovoj računici već sve isplaćeno,jer ako dobro kužim ove odluke sa agroneta,i zbrojim ovo što mi je dosad isplačeno,ja sam već sve dobio,iako mi tu postoji dosta upitnih stvari i nedoumica......a još je preko milijarde za isplatu:icon_scratch:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Tako je i meni a još fali po staroj isplati 12000 kn pa ćemo vidit što će biti ove godine.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Prave se slogovi :

Ministar Tolušić je vodstvu HPK najavio isplatu druge rate izravne potpore poljoprivrednicima od preko 1 milijarde kuna, nakon Uskrsa. Agencija za plaćanja u poljoprivredi upravo radi na pripremi slogova za isplatu, a priljevom tog novca poljoprivrednici (ujedno i dobavljači tvrtkama iz koncerna Agrokor) moći će lakše pokriti troškove i nastaviti svoju proizvodnju.

Sto im znaci to da prave "slogove" ?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Valjda oru, jedino se to na slogove radi.

@labavi, piše ti ispod odluka da će konačni izračun biti prikazan do 30.06.

Poslano sa mog GT-I8190 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Evo danas rekli tek 19 datuma kreće isplata a kad ce zavrsit je bolje pitanje
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Kad god da završi, ja ću bit zadnji na redu. Ko i uvijek.

@code, a zna li se okvirni datum događaja? Mislim, ja ću se trudit da dođem što prije, možda prije Uskrsa, a možda par dana iza. Ali. Ima jedna jako bitna stvar.Meni je prošle godine obećeno prisustvo nekih MILF žena. A na kraju su svečanosti prisustvovali samo muškarci. I to izrazito ružni muškarci, mene uključujući.
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
Kazu da to ne bi bilo posteno jer bi mi koji imamo bolju zemlju vise profitirali u odnosu na brdske krajeve.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh