• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

gusta

Član
Tu od
27 Pro 2012
Poruka
235
Moram vam isprićat ovu situaciju ,prodajemo lubenice na tržnici cijena loša ,kad kod susjeda lik prodali ste mi lubenicu nije bila zrela .A on onako ljut kaj bi šteli za dve Kune da bude i zrela . Tako i s našim poticajem biće , nadoći će on .
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
U drugom mjesecu su bili datumi isplaćivanja na stranicama aprrrrrrr,a za sad,ima kakve tabele sa datumima,su gotove isplate???
 

antolo46

Aktivni član
Tu od
23 Srp 2014
Poruka
315
Nema para, treba prvo todoricu isplatiti, onda dolaze obicni smrtnici na red, ako sto ostane
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Sjelo je danas 220 kuna po ha..
Radio se preboj poreznoga duga tako sto je naplaćen tekući mjesec doprinosi i osiguranje..

Poslano sa S 7 edge
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Sjelo je danas 220 kuna po ha..
Radio se preboj poreznoga duga tako sto je naplaćen tekući mjesec doprinosi i osiguranje..

Poslano sa S 7 edge
Za sta je sjelo kod mene ni lipe osim prosli cetvrtak 18 kn iz nacion.rezerve
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Porezna uprava je jako ažurna meni su sada napravilu preboj od 800 kuna i dobio sam statut poreznog dužnika a nemam ni lipe duga a za 4 mjesec smo platili i imam pretplatu PDVa od nekoliko tisuča..
Mjesecne obaveze su mi oko 2000 kuna ali eto oni našli 800 i ovršavaju me..
Rekla mi je referentica da bi bilo najbolje da uplatim uvijek nekoliko mjeseci unaprijed pa nece biti preboja i ovrha.
Pitam ja nju a što oni nama ne uplate unaprijed a ova se samo čudi kako sam bezobrazan..


Poslano sa S 7 edge
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
i kod mene isti slučaj,knjigovođa proknjižio povrat pdv-a na obaveze,a oni mi juće isto naprave prijeboj prilikom isplate,koga god šta pitaš svi se prave grbavi,uvjek mi nismo u pravu..........jutros mi kažu u agenciji da sam gotov sa isplatama,a ja si dam truda,zbrojim sve ono od avansa do danas,i nikako mi ne odgovara stanju u odlukama iako su informativnog karaktera,previše fali,bitno da su se oni unapred namirili,podržavam sadašnjeg ministra,ali opet je tu ona ,ko je jamio jamio je........šta sa onima koji su nabili.......ma ništa,nemam volje ni pisat........
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Sjelo osnovno uzasno je umanjeno,i sjela proizvodno vezana tov goveda eu dio a hrv.dio je jos u provjeri porezne i on ce biti kroz par dana tako rekose u agenciji,oni izracuni na agronetu su nam umanjeni a isplata je jos manja od tih izracuna
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
e ljudi, malo sam neupućen, a i zauzet poslom pa se nisam stigao uputiti. Gdje vidite koliko ste dobili i koliko ćete još dobiti ili ako nećete? U Agronetau? Kako?
 

buzdovan

Novi član
Tu od
28 Lip 2012
Poruka
14
Po izvodima iz banke mozes vidjet koliko je sjelo, a koliko "bi" trebalo sjest ima na agronetu u odlukama ali mislim da ih je najbolje nazvat i pitat, tako cu ja danas pa da vidimo :fiery:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh