• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Smanjenje izravnih plaćanja-U.1307/13Čl.22-za 2016..
Tako piše na jučerašnjem izvodu za osnovno placanje

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
tri uplate ovaj mjsec 120 kuna ukupno za hektar i pol. Ja više nemam volje zajebavati se za tak malo zemlje. Najradije bi otišao nazad u agenciju da storniram prijavu i vratim ove novce, jedino ne znam kaj s plavim dizelom kaj sam skurio za ovu godinu. Mogu kupiti jedino kartice sjemenja za vrt s tim kaj sam dobio.Sjetva kukuruza je pri kraju a nemam za npk, neda mi se sijati bez njega. psovati se ne smije pa sam stoga završio tekst
 

Ijop

Član
Tu od
20 Pro 2012
Poruka
124
Šta nikome nista ne sjeda jos bi trebalo zeleno i preraspodjeljeno ici i za stoku,valda nema love

Od 18.4. do danas meni sjelo 13267,00 HRK poticaja za 10,5 ha i 5 mliječnih krava. Uplate su išle redom: 18.4. plaćanja povezana s područjima s prirodnim ograničenjima(najveća uplata 9,5k), 20.4.financiranje dodatnih nacionalnih izravnih plaćanja,
21.4.osnovno plaćanje,"zeleno", 25.4. mjera 8, 26.4. osnovno plaćanje, 27.4. "zeleno", "mjera 1","mjera 3".

Tak da mogu reći da konstantno nekaj sjeda, a 30.06.2017. budemo vidjeli a je sjelo koliko je trebalo.
 

buzdovan

Novi član
Tu od
28 Lip 2012
Poruka
14
Ako si u upisniku duze od 5 god. nece ti ni ici tako su meni rekli, na odluci su mi odobrili 7871,32 za mladog poljoprivrednika ali mi nece bit isplaceno jer sam u upisniku 7 god. :icon_pidu::(clap):
 

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Od 18.4 do danas isplaćeno 290 kn po ha.prema odluci iz agroneta fali još nekih 10 posto ukupnog iznosa, mislim da bi to trebao biti još dio za mlade poljoprivrednike.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Što je previše previše je . 1.4.i1.5. Bili su dani laganja i prevare . A 365 dana to radit sram vas bilo . Glasajte sami za sebe i ostanite naj veći demokrati !
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja sam poticajem prezadovoljan,i opet ponavljam da svatko valjda dobija po zasluzi,jer znam još ljudi koji su dobili više nego što su se nadali.
 

Rancher

Član
Tu od
4 Velj 2011
Poruka
135
Nikako da mi sijedne uplata za IAKS mjere.... sve ostalo mi je doslo prije par dana ali ovo ne.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh