• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Kaptol

Član
Tu od
26 Velj 2017
Poruka
63
Nije 5000kn po ha, vec nekakvih 600kn po ha, i to traje do 2020. Godine.ali moras imat obrazovanje poljoprivrednog smjera, ili zavrsiti nekakav tecaj iz mjere 1.
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Zna li netko koliko bi mogli dobiti po ha u ovoj turi isplate,tj. krajem studenog kako je bilo najavljeno!?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,879
Rekli su da će u drugom mjesecu biti isplaćeno ukupno 90% poticaja sa predujmom u 11.mjesecu,te da u travnju ide poravnanje..sad koliko bude to samo oni znaju,ako znaju...
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Ja sam tek sad saznao da imam pravo na dodatnih 5000kn po ha kao mladi poljoprivrednik. Lani nisam stavio x u tu rubriku i nisam dobio,jel postoji mogucnost kakve zalbe?
Imaš jednu nulu viška. A i nije to samo tako. Prava se dobiju na maksimalno 5 godina s time da se mora imati neko obrazovanje u poljoprivredi.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
mene zanima kad će početi isplata evo 11 mjeseca a niš se ne govori.
Jel se zna datum
 

john9

Novi član
Tu od
27 Lis 2017
Poruka
11
pitanje za eko proizvodjače u sustavu poticaja ili ako netko i ovako zna
primjer.netko ima zemjlu u najmu i prijavljena je za ekoproizvodnju i vlasnik zemlje ne zeli više davati zemlju tome u najam(u ugovoru o najmu nije odredjeno vremensko trajanje najma) nego zeli dati drugoj osobi u najam koja nije u eko proizvodnji nego u konvencionalnoj.
pitanje jel moze se eko proizvodjač ispisat kada hoče sa te zemlje da bi drugi ne eko prozvodjač se upisati u upisnik ili ima neki odredjeni period kako tvrdi taj "EKO TRAVULJARA"
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
Trebao bi biti 5 godina, ali Vi kao vlasnik zemljište možete ga izbaciti na način kako ste naglasili u ugovoru o najmu. S tim da računate da vam novi ugovori idu u min.financija i obračunavaju vam se kao prihod bez obzira ako u ugovoru navedete bez naknade. Oni obračunavaju porez na iznos cca 800 kn/ha.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Tko je bio upisan u eko proizvođače od 2015. i dobivao poticaj, ako sada želi/mora van morat će vratit poticaje što je dobio od 2015.g. . Prvi puta bez "penala" može van 2020.g. . Nakon toga će opet ići plan od 2020.-2025.g. i tko unutar roka želi napustiti eko proizvodnju isto će morat vraćat poticaje od 2020.g do dana izlaska.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,879
Nema ni kod mene..jutros je bilo,vjerovatno se pripremaju za ovu godinu...
 

Josa

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
78
Ima li tko od Vas pašnjake pod poticajem ali konvencionalne?! Koliki je poticaj za njih i da li se isplaćuje kada i za ratarske kulture?
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,163
Kad uopce krece taj poticaj, i jel bude sad u jednom dijelu taj predujam ili budu opet razvukli?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh