• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Danas sam pročitao da se ministar Maric odlučio zadužiti do kraja tjedna. Tako da vjerojatno za predujem nema para. A i nije to nikakva novost, koliko ja pratim pred svaku isplatu poticaja ide ministar negdje po pare.:(rofl):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Nije li predujam lova od EU?po našima poticaja nebi bilo još za 2015tu...
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Molim forumaše iz Slovenije (mislim da ih ima ) da mi objasne kako isplata poticaja funkcionira kod njih. Dakle, da li je isplaćen predujam za 2017. i kada? Da li su dobili izračun koliko poticaja će dobit za 2017. godinu? Kada im je završila isplata za 2016. godinu.
Puno hvala!
 

pucirep

Član
Tu od
13 Lis 2013
Poruka
68
Od 20. do 30. studenog isplata 922000000,00 predujma...ostatak u veljači...poravnanje u svibnju
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Mislim stvarno nije u redu da racunaju prihod od ugovora za zemlju.[/QUOT


Ajde ovo malo pojasnite ( racunaju prihod od ugovora za zemlju.[/QUOT )

Znaci ako.meni netko iznajmi zemlju i za to ce dobiti porez iako mi je besplatno iznajmio tu zemlju. To meni nije u redu jer ja uglavnom radim zemlju od ljudi koji je ne obradjuju vise ili su stari pa ne mogu obradjivati. Drzava takvim ponasanjem tjera ljude da prodaju zemlju.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Da li je tko od vas dobio proizvodno vezanu potporu za soju lani?
Koji je bio iznos,te da li je osim računa i deklaracije potrebno imati i uvjetno grlo(2 UG/ha) za hektar ili nije potrebno imati životinje...
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,864
Kolega osnovno plaćanje je 169€,zeleno je 70% od toga,preraspodijeljeno je oko 470kn/ha za prvih 20ha.
Za mlade je oko 900kn/ha...
Iaks je ovisno o području gdje jesi od 82ak eura do 226e/ha
Sve kulture su iste,osim šećerne repe,soje i još nekih travnih proteinskih kultura na kojima možeš dobiti još neku lovu...
 

Avam

Član
Tu od
28 Svi 2017
Poruka
107
Ja sam zvala poreznu i rekli su mi u vezi ovih poreza za zemlju da do sad nisu nikome poslali i da se ceka ocitovanje iz ministarstva. Da za sad to ne prolazi. Zagrebacka zupanija. Pa sad ti znaj
 

mariov

Novi član
Tu od
7 Velj 2013
Poruka
5
Pozdrav. Ako nam je bila kontrola zemljišta..zna li netko hoćemo li sada dobiti predujam?
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Do sada je praksa bila da gdje je izvršena kontrola ne bude isplate u prvoj rati..
Mozda ce se sada to promjeniti kako je tu Tolušić !.?

Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh