• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Toni_montana

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
90
E to je sada visa matematika, mislim da to neces saznati, jer sa tim isplatama nikada neznas, lani smo racunali i fali cca dobrih 15% od ukupnog iznosa koji oni tvrde da su isplatili! Kaskao sam sa doprinosima i mislili smo da je na to otislo tih 15% ali uvidom u finu, nikakvih prisilnih naplata nije bilo, oni tvrde da je placeno a novaca nema! Gdje su zavrsili nitko nezna, i kaj da si sad mislim, a predprosle godine sve u lipu kako smo racunali!
Prestao sam se sekirati oko toga, jer vidim da uopce nema smisla se truditi nesto racunati! Svaki put kad sjednu poticaji dobro dodu koliko god da se uplati a sad da racunam sa njima bas i ne!
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Meni danas sjelo 12000kn ne znam za sta je tacno znacu kad dodjem knjigovodji uglavnom mozete se nadati necem
 

Hope

Član
Tu od
30 Sij 2017
Poruka
43
Glupo je to što agencija nije još ništa objavila, niti da je završena uplata predujma, niti da će biti još, a nemamo uvida u ništa.
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Ima i tu istine,i onako je sijetva vec davno obavljena.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
a čuj, moguć je i taj scenarij..
al eto kažem ove godine nisam još dobio sve a bolje bi mi odgovaralo da bude iza 1.1

To ti je tak i jbg :(party):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
i meni vise pase da dodje iza ng ali najbolje da su pare na racunu vrag njima vjeruje ista banda
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Ljudi dosao mi mejl iz agencije da dodjem da potpisemo ugovor prosao sam natjecaj ruraralnog razvoja za mjeru 4, 81 bod projekat vrjedi 900 000 kuna sa tim rjesavam sve zaokruzujem i olakasavam sebi rad . ljepa vjest za praznike
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
ala davno mislim da je natjecaj bio otvoren od 15:5 ove godine i trajao mjesec dana tako nekako
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
254
Ma to znam ja sam predao početkom sedmog mj. isto čekam odgovor.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
ovo sad je prva tura ko je imao preko 80 bodova sad idu ovi sto su imali manje pa koliko bude para , znace se za koji dan sve , sretno
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
84
Hoće li na kraju isplati sve do kraja godine?..ima tko info vezano za krške pašnjake i EU
 

Sremac1

Aktivni član
Tu od
13 Stu 2017
Poruka
293
Evo Božićnice od Agencije. Nenadano danas 1850 kn osnovnih plaćanja . Inače imam čisto ratarstvo.:)
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Neznam dal je poravnanje,nisam našao nikakvu informaciju o tome...vjerovatno klasika,ista stvar ide u nekoliko rata jer ovisi od kuda dolaze pare(EU,RH il od kud već sve dolazi)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
I meni sjelo nešto i odmah porezna napravila preboj za obaveze za 12 mjesec..
Zanimljivo redovno plaćam ali su se poreznici zabrinuli da bi mogao pobjeći. Možda..

H. mate9
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Hoće li na kraju isplati sve do kraja godine?..ima tko info vezano za krške pašnjake i EU

to ne zna niko ja sam zvao na tri kraja tri razlicita odg jedino sam dobio savjet od jedne zene iz ministarstva da tuzim agenciju ako ne plate a tako ce i biti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh