• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
Tko to isplaćuje? Agencija ili županije?
Jel to dobivaju svi ili samo oni koji su prijavili štetu?

ps. Kada možemo očekivati odluke o isplaćenim poticajima u agronetu za 2016. godinu?
 

antondj

Dobro znana faca
Tu od
30 Kol 2015
Poruka
732
U istoj smo opcini. Po hektaru za travu je 169, ostalo vsve vise. Isplate krecu od ponedjeljka. Naravno samo tko je prijavio. Ja dobivam 380 po ha. Imam trave, oranice i vocnjak
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Meni je neki dan sjelo 888 kuna, opis plačanja je ELEMENTARNA NEPOGODA.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,929
Vjerovatno nakon isplate sada u veljači će biti dostupno na agronetu,samo to je pljuvanje u dalj,ionako što piše i ono što je sjelo ima razlike,nekima više nekima manje..
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
..ja je isto nisam dobio, a niti veliki broj drugih korisnika. Po članku 24 zakona o poljoprivredi su to obvezni napraviti najkasnije do 30.06 2017g

Evo niti ja nisam dobio poticaj ove godine odnosno za 2017 god. Inače prošle 2 ili 3 godine smo dobivali u 11,12 mj..,a ove godine ništa - makar čujem od mojih kolega većina je dobila, ako ne i svi, govorim za Istarsku županiju - okolica Pazina. Bio sam pred cca 20 dana u agenciji za plaćenje i rekli su mi da ćemo vjv dobit nešto kasnije pošto nam je bila inspekcija za površine ove godine, pa je kako to razlog kašnjenju (bila i prošle godine ins. pa su dali u 11 i 12 mj.. sad ko tu koga ) ... Valjda bude nešto, bilo šta da dođe dobro dođe :)
Živjeli agrarni umjetnici:)
 

papakk

Član
Tu od
13 Srp 2017
Poruka
33
Ja danas zvao agenciju da pitam za avans zasto nam nije placen ima nas dosta ,kazu mi da je sve u redu da ce odobriti krajem prvog a isplatiti u drugom , kad rastezu avans ima poticaj da rastegnu kolko god budu mogli i poslije 30og .6.
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
92
Hahahha....poticaji će biti kad tolušić kaže a to znači kad na vrbi zasvrbi, tko je dobio je dobio, ovo ostalo je čisto zavlačenje. Ako nemaš odluku ne možeš ih tužiti i možeš staviti ključ u bravu. E da..ali u međuvremenu moraš ispoštovati sve obveze.
 

independent

Član
Tu od
17 Pro 2012
Poruka
161
Bio u agenciji prije 2 dana. Moj odobreni iznos avansa poslan na isplatu je 1042,67 Kn/ha, a isplaćeno mi je 727,92 Kn/ha. Kažu u agenciji da nisam jedini kojem nije isplaćen avans u cijelosti, u veljači da bi mogla ići isplata kao što je bilo i prošle godine . Uglavnom sve bi nam trebalo biti uplaćeno na račun do 30.lipnja 2018.g.
Ništa određeno nisam dobio kao odgovor na konkretna pitanja.

Zašto se ne može po ovršnom zakonu blokirati i ovršit državni računi (sa kamatom, naravno sve po zakonu) ,tako da i mi možemo podmiriti svoje obaveze na vrijeme.
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Saznao sam da će kod nas biti isplata elementarne u iznosu 100 kuna za ha.. Samo kukuruz i soja

H. mate9
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh