• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Ako netko ima volje i zna,moze info ? U petak me zvali iz apprrr ,da sumnjaju u jednu parcelu,sumnja u vocnjak,( lezala voda pa nisam isfrezao) ja im danas poslao fotke s geopozicijom ,sutra nosim zahtjev za ispravak ...Pitanje dali ce to utjecat na skoru isplatu poticaja ?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Ako netko ima volje i zna,moze info ? U petak me zvali iz apprrr ,da sumnjaju u jednu parcelu,sumnja u vocnjak,( lezala voda pa nisam isfrezao) ja im danas poslao fotke s geopozicijom ,sutra nosim zahtjev za ispravak ...Pitanje dali ce to utjecat na skoru isplatu poticaja ?

Jesi imo kontrolu na terenu ili sta?
 

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
272
Meni su pred 2 god.samo poslali rjesenje da sam imo kontrolu i odstupanje na jednoj zemlji je bilo nekakvo sitno i dobio sam normalno avans i sve pa se nadam da ces i ti dobiti
 

mihajlo

Član
Tu od
28 Sij 2014
Poruka
154
Evo i meni izrezali 100 m2 ,u sred vocnjaka,sad je to oranica :) kad ponovno zasadim onda ce biti vocnjak ....a za isplatu bumo vidjeli :)
 

bukovac77

Aktivni član
Tu od
2 Srp 2018
Poruka
165
Ličko-senjska županija uvijek ostaje zadnja za isplatu, Virovitica i okolica su uvijek prve koliko mogu zaključiti, i prošle godine a i ove.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh