• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Đeni

Član
Tu od
10 Lip 2019
Poruka
87
Imam pitanje, ukolko opg premosim na mladog poljoprivrednika, naziv ostaje isti ?
Samo nosioc opg se mjenja?
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
pa ja ne znam. spominjali su da ide još 10% ukupnog iznosa, a meni je sjelo možda 5-6%. Tko zna jel ovisno od slučaja do slučaja ili će još nešto bit. Ne znam jer već danima ne mogu ući u agronet??
 

mate22

Član
Tu od
18 Lis 2009
Poruka
420
evo uspio sam pogledati. Meni je isplaćeno sve osim plaćanja za mlade gdje mi još po odebrenom iznosu fali oko 50kn/ha i to bi onda bilo to. Jel zna netko šta o tome?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
evo uspio sam pogledati. Meni je isplaćeno sve osim plaćanja za mlade gdje mi još po odebrenom iznosu fali oko 50kn/ha i to bi onda bilo to. Jel zna netko šta o tome?

A gdje se vidi koliko je isplaćeno?
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Aha, na bankovnom računu, a izračun je pod odluke? Meni je to nešto puno, jel za travu veći poticaj, imam za dva hektara preko 6000 kuna?
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh