• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Slavonac1

Aktivni član
Tu od
6 Stu 2016
Poruka
262
Izvanredna pomoć za govedarstvo,zahtjev smo podnosili putem agroneta navodno 1000kn po mliječnoj kravi.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
Meni je za gnojivo sjelo u 9 mj.
Ja mislim da ima tu jedna caka s tim isplatama za gnojivo pa da zato neki ljudi nisu dobili te novce.
Znaci, ako si za gnojivo potrosio manje nego ti iznosi poticaj za tu proizvodnu god, onda neces ni dobiti povrat novca.
Ajd probajte si izracunati vi koji niste dobili kolika vam je visina poticaja, a koliki je iznos na racunima koje ste predali za gnojivo.
Mozda u tom grmu lezi zec.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,566
Za dobivanje poticaja za umjetni gnoj je trebalo priložiti i raćune da ste ga kupili i računi su trebali biti veči od tražene potpore.i da uz račun je trebal biti dokaz daste ga vi kupili(otpremnica ili nešto slićno) ako nije bil R1 račun
 

Jojo

Član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
32
A to bi trebalo biti za Covid kao., ono kaj smo pisali zahtjeve. Krave, krmače debeli itd
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh