• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Ili me pamćenje ne služi ili ovi pomalo pomiču rok,kaj nije trebalo u početku platiti članarinu do kraja travnja?
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-12-08-19-49-48-03_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    Screenshot_2022-12-08-19-49-48-03_e307a3f9df9f380ebaf106e1dc980bb6.jpg
    28.3 KB · Pregleda: 46

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Šteta da nisi napravil screenshot. :(
A jeb... kada se moja Fata raskokodače više neznam gdje mi glava a gdje guzica još uz to knjige vodit, nema šanse a nepogriješit 🙄 pa računaj po tri puta jedno te isto.

Ili me pamćenje ne služi ili ovi pomalo pomiču rok,kaj nije trebalo u početku platiti članarinu do kraja travnja?
Dobro te zluži pamčenje, i meni to poslali jedino uplatnicu zaboravili poslati, da uštedim bar na wc papiru🤫😇
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
Pa tko nas učlanio, ja nisam nigdje podnio zahtjev za člansto u HPK a ima nas još. Zar nede prvo opomena a oni gdje god da okreneš odmah ovrha. Zar smo ovršna država. Zašto nisu odgovorili niti jedan jedini meil koji sam i poslao. Gdje su i tko su oni opšte. Ako zastupaju seljeka tada bi nam trebalo biti bolje a ne sve gore.
 

Tina MTM

Član
Tu od
9 Stu 2022
Poruka
35
I meni su to poslali...a ja se isto nisam učlanila nigdje, ja mislim da su oni nas same učlanili... Kad meni uplate avans onda im ja možda i platim to... Do tad nek čekaju ko šta i ja čekam njih da uplate!
 

Damir1973

Član
Tu od
8 Srp 2022
Poruka
87
I meni su to poslali...a ja se isto nisam učlanila nigdje, ja mislim da su oni nas same učlanili... Kad meni uplate avans onda im ja možda i platim to... Do tad nek čekaju ko šta i ja čekam njih da uplate!
Samo pazi da ti u koverti ne pošalju reklame 😂😂

Zval sam ih kad nije bilo plave nafte da pitam što poduzimaju po tome pitanju. Odgovorili su da oni tu ne mogu puno napraviti. Rekoh im da ni ja nebum mogel puno napraviti kad bude trebalo platiti članarinu.
😂😂😂😂😂😂
 

hajduk

Iskusan lik
Tu od
19 Velj 2018
Poruka
582
Šta vam je platiti 80 kuna članarine kad pošalji ovrhu sa troškovima javnog bilježnika bit će najmanje tisuću kuna
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh